ГоловнаОстанні новини4 Грудня, 2018р.
 Версія для друку

Відбулося семінарське заняття для старших водіїв пожежно-рятувальних частин

Опубліковано: 04.12.2018, 16:07

4 грудня на базі навчального пункту Аварійно-рятувального загону спеціального призначення  ГУ ДСНС України у Полтавській області відбулося семінарське заняття для старших водіїв пожежно-рятувальних частин.

Перед початком заняття заступник начальника Головного управління ДСНС України у Полтавській області Ярослав Любецький провів стройовий огляд з особовим складом та зауважив на важливості вдосконалення професійних навиків.

На семінарі були розглянуті питання щодо забезпечення безпеки дорожнього руху під час експлуатації автотранспорту в зимовий період,  доведення змін до нормативних документів ДСНС, законів України, змін до Правил дорожнього руху, а також вивчалися питання ресурсного забезпечення щодо технічного обслуговування транспортних засобів, з охорони праці та медичної підготовки.

Оскільки водії спеціальних і пожежних автомобілів мають відповідальне завдання – в мінімально короткі терміни доставити особовий склад Служби порятунку «101» до місця події – транспортні засоби мають бути у технічно-справному стані з метою попередження дорожньо-транспортних пригод.

Фахівці служби безпеки дорожнього руху Головного управління поінформували присутніх про нові вимоги ДСТУ 3849:2018 Дорожній транспорт. Кольорографічні схеми, розпізнавальні знаки, написи та спеціальні сигнали оперативних, спеціалізованих та спеціальних транспортних засобів які запроваджені в цьому році.

Як неодноразово підкреслювалось під час заняття, основними складовими безпеки дорожнього руху є знання та дотримання правил дорожнього руху і, безумовно, взаємна ввічливість його учасників, а також стовідсоткова технічна готовність автотранспорту до виконання завдань за призначенням.

Також, з учасниками семінару було проведено заняття з безпеки праці при експлуатації транспортних засобів.

70.jpg                           71.jpg

73.jpg                           72.jpg

ГУ ДСНС України у Полтавській області


   
Останні новини
18 Грудня20:03 Заступник начальника Головного управління розповів глядачам обласного телеканалу як убезпечитися від неякісної піротехнічної продукції
18 Грудня15:39 Гадяцькі рятувальники роз’яснили школярам правила пожежної безпеки під час зимових канікул
18 Грудня14:36 Лохвицькі рятувальники розповіли рибалкам правила безпечної поведінки на льоду
17 Грудня14:39 Фахівці Служби порятунку нагадали громадянам правила пожежної безпеки у побуті
17 Грудня13:36 Психолог ДСНС провела для кременчуцьких рятувальників тренінги з ефективної ділової комунікації під час надання першої психологічної допомоги
17 Грудня09:14 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 53 особи та ліквідували 813 пожеж
17 Грудня07:53 Увага! Попередження про ожеледицю
16 Грудня08:00 Увага! Попередження про ожеледицю на дорогах України!
14 Грудня14:03 Фахівці Служби порятунку «101» продовжують навчання з питань безпеки та психосоціального благополуччя населення
14 Грудня13:46 Фахівці ДСНС навчають рибалок правилам безпечної поведінки на льоду
14 Грудня11:23 Рятувальники вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС
14 Грудня09:28 Звернення начальника Головного управління до ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС
14 Грудня09:17 Звернення Голови ДСНС України до ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС
13 Грудня14:55 Реформи у сфері політики ДСНС України, втілені у життя на Полтавщині, реалізують право громадян на життя та безпеку
13 Грудня13:58 Увага! Попередження про ускладнення погодних умов в Україні (ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ станом на 13 годину 13 грудня)
Останні новини