ГоловнаОстанні новини4 Грудня, 2018р.
 Версія для друку

Відбувся круглий стіл з питань ринкового нагляду щодо реалізації піротехнічної продукції

Опубліковано: 04.12.2018, 13:59

4 грудня в приміщенні обласної Служби порятунку «101» відбулося засідання круглого столу на якому обговорили основні вимоги ринкового нагляду щодо реалізації піротехнічної продукції на території Полтавської області.

У засіданні взяли участь: заступник начальника ГУ ДСНС України у Полтавській області Володимир Гришанін, старший інспектор з особливих доручень ВДОП УПД Головного управління Національної поліції в Полтавській області Сергій Ковток, представники суб’єктів підприємницької діяльності, що здійснюють реалізацію піротехнічних виробів та інші.

Під час круглого столу присутнім наголосили на аспектах чинного законодавства з державного ринкового нагляду та контролю нехарчової продукції.  Учасники засідання обговорили превентивні заходи з недопущення до потенційного покупця несертифікованої продукції та травмування під час використання даних виробів.

«Співробітники Головного управління щомісяця здійснюють заходи державного ринкового нагляду, зокрема планові виїзні перевірки характеристик піротехнічної продукції, досліджують стан споживчого ринку районів, міст області. Хочу нагадати, що за порушення вимог закону суб’єкти господарювання несуть цивільну, адміністративну або кримінальну відповідальність», - зауважив Володимир Гришанін.

Фахівці ДСНС наголосили, що вибираючи піротехнічні вироби необхідно звернути увагу на наявність Національного знаку, який обов’язково наноситься на виріб чи пакування.  Також, поряд зі знаком наноситься ідентифікаційний номер призначеного органу, що провів процедуру оцінки відповідності. Виробник піротехнічного виробу наносить на свою продукцію незмивне маркування українською мовою, що містить найменування та адресу виробника, найменування та тип піротехнічного виробу, вікові обмеження, клас піротехнічного виробу, інструкцію щодо використання та зберігання, місяць та рік виготовлення, строк зберігання, радіус небезпечної зони дії та вагу.

30.jpg                          31.jpg

                                                                                     32.jpg

ГУ ДСНС України у Полтавській області


   
Останні новини
18 Грудня20:03 Заступник начальника Головного управління розповів глядачам обласного телеканалу як убезпечитися від неякісної піротехнічної продукції
18 Грудня15:39 Гадяцькі рятувальники роз’яснили школярам правила пожежної безпеки під час зимових канікул
18 Грудня14:36 Лохвицькі рятувальники розповіли рибалкам правила безпечної поведінки на льоду
17 Грудня14:39 Фахівці Служби порятунку нагадали громадянам правила пожежної безпеки у побуті
17 Грудня13:36 Психолог ДСНС провела для кременчуцьких рятувальників тренінги з ефективної ділової комунікації під час надання першої психологічної допомоги
17 Грудня09:14 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 53 особи та ліквідували 813 пожеж
17 Грудня07:53 Увага! Попередження про ожеледицю
16 Грудня08:00 Увага! Попередження про ожеледицю на дорогах України!
14 Грудня14:03 Фахівці Служби порятунку «101» продовжують навчання з питань безпеки та психосоціального благополуччя населення
14 Грудня13:46 Фахівці ДСНС навчають рибалок правилам безпечної поведінки на льоду
14 Грудня11:23 Рятувальники вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС
14 Грудня09:28 Звернення начальника Головного управління до ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС
14 Грудня09:17 Звернення Голови ДСНС України до ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС
13 Грудня14:55 Реформи у сфері політики ДСНС України, втілені у життя на Полтавщині, реалізують право громадян на життя та безпеку
13 Грудня13:58 Увага! Попередження про ускладнення погодних умов в Україні (ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ станом на 13 годину 13 грудня)
Останні новини