ГоловнаОстанні новини15 Листопада, 2018р.
 Версія для друку

Відбулася нарада по підсумкам роботи Головного управління та підпорядкованих підрозділів у жовтні поточного року

Опубліковано: 15.11.2018, 14:17

15 листопада під головуванням очільника обласної Служби порятунку «101» Володимира Салогуба відбулася нарада по підсумкам роботи Головного управління та підпорядкованих підрозділів у жовтні поточного року.

На початку засідання керівництво Головного управління та підпорядкований особовий склад хвилиною мовчання вшанували пам’ять начальника Головного управління ДСНС України у Львівській області Дмитровського Сергія Юрійовича,  який передчасно пішов із життя 14 листопада.

Відкриваючи нараду начальник ГУ ДСНС України у Полтавській області Володимир Салогуб вручив чергові спеціальні звання співробітникам служби цивільного захисту та націлив присутніх на результативність та якість виконання поставлених завдань.

Під час засідання було проаналізовано роботу підпорядкованих підрозділів з питань реагування на надзвичайні ситуації, обговорено стан організації державного нагляду (контролю) у сфері пожежної та техногенної безпеки, стан утримання та підготовку матеріально-технічної бази підрозділів області до функціонування в осінньо-зимовий період та стан усунення недоліків, виявлених за результатами комплексної перевірки Головного управління у березні цього року. Також, присутні розглянули питання щодо кадрового забезпечення, стану зміцнення дисципліни та дотримання законності, психопрофілактичної роботи серед особового складу підрозділів області. Крім того, учасники наради обговорили результати оперативних перевірок з питань організації реагування на надзвичайні ситуації.

Підбиваючи підсумки наради, начальник Головного управління Володимир Салогуб наголосив присутнім на безумовному дотриманні антикорупційного законодавства, оперативному реагуванні на усі надзвичайні події, посиленні профілактичних заходів із запобігання пожежам в приватному житловому секторі.

123.jpg                             121.jpg

 

120.jpg                             122.jpg

ГУ ДСНС України у Полтавській області


   
Останні новини
18 Грудня20:03 Заступник начальника Головного управління розповів глядачам обласного телеканалу як убезпечитися від неякісної піротехнічної продукції
18 Грудня15:39 Гадяцькі рятувальники роз’яснили школярам правила пожежної безпеки під час зимових канікул
18 Грудня14:36 Лохвицькі рятувальники розповіли рибалкам правила безпечної поведінки на льоду
17 Грудня14:39 Фахівці Служби порятунку нагадали громадянам правила пожежної безпеки у побуті
17 Грудня13:36 Психолог ДСНС провела для кременчуцьких рятувальників тренінги з ефективної ділової комунікації під час надання першої психологічної допомоги
17 Грудня09:14 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 53 особи та ліквідували 813 пожеж
17 Грудня07:53 Увага! Попередження про ожеледицю
16 Грудня08:00 Увага! Попередження про ожеледицю на дорогах України!
14 Грудня14:03 Фахівці Служби порятунку «101» продовжують навчання з питань безпеки та психосоціального благополуччя населення
14 Грудня13:46 Фахівці ДСНС навчають рибалок правилам безпечної поведінки на льоду
14 Грудня11:23 Рятувальники вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС
14 Грудня09:28 Звернення начальника Головного управління до ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС
14 Грудня09:17 Звернення Голови ДСНС України до ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС
13 Грудня14:55 Реформи у сфері політики ДСНС України, втілені у життя на Полтавщині, реалізують право громадян на життя та безпеку
13 Грудня13:58 Увага! Попередження про ускладнення погодних умов в Україні (ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ станом на 13 годину 13 грудня)
Останні новини