ГоловнаОстанні новини1 Листопада, 2018р.
 Версія для друку

Відбувся обласний форум «Розвиток МПО в умовах децентралізації та міжмуніципального співробітництва»

Опубліковано: 01.11.2018, 14:53

1 листопада у актовій залі Головного управління ДСНС України у Полтавській області відбувся другий Полтавський обласний форум «Розвиток місцевої пожежної охорони в умовах децентралізації та міжмуніципального співробітництва».

У заході взяли участь: очільник обласної Служби порятунку «101» Володимир Салогуб, народний депутат України Андрій Река, керівник Проекту «Реформа управління на сході України», що виконується Deutsche Gesellschaft  für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH Тарас Журавель,  радник Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Вячеслав Толкованов, директор Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської облдержадміністрації Інна Іщенко,виконавчий директор Полтавської обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Володимир Микійчук, представники територіальних громад, керівники підрозділів Полтавського гарнізону ДСНС, місцевої пожежної охорони та інші.

На початку засідання начальник  Головного управління ДСНС України у Полтавській області Володимир Салогуб вручив за вагомий особистий внесок у створення та організацію діяльності підрозділів місцевої пожежної охорони та розвиток добровільної пожежної охорони відомчі грамоти голові Гадяцької РДА Олексію Матюшенко, представнику GIZ Тарасу Журавлю, раднику Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Вячеславу Толкованову. Також, начальник Гадяцького районного сектору ГУ ДСНС України у Полтавській області Василь Губський отримав звання полковника служби цивільного захисту.

«Дякую всім, хто долучається до розвитку пожежно-рятувальних підрозділів. Завдяки спільним зусиллям в громадах створюються нові підрозділи місцевої пожежної охорони, а отже, створюються передумови для ефективного забезпечення пожежної безпеки та оперативного реагування на надзвичайні події, навіть, у найвіддаленіших від районного центру населених пунктах. Впевнений, що учасники форуму отримають сьогодні для себе багато цікавої та корисної інформації, яку зможуть застосувати на практиці на благо громади», - зауважив Володимир Салогуб.

Під час форуму присутні розглянули питання щодо співробітництва територіальних громад як інноваційний інструмент розвитку місцевої пожежної охорони в умовах децентралізації, обговорили досвід Полтавської області у розвитку МПО, важливість освітньо-професійної підготовки кадрів місцевої пожежної охорони, сучасні нормативні вимоги до проектування та розміщення будівлі пожежного депо. Крім того, учасники засідання обговорили організацію взаємодії між підрозділами ДСНС та МПО при виконанні завдань за призначенням, шляхи поточного та розвиткового фінансування.  Також, присутнім представили кращі практики розвитку місцевої пожежної охорони в області. Розглянувши усі питання, учасники форуму провели загальне дискусійне обговорення щодо визначення наступних кроків для створення нових та вдосконалення існуючої мережі підрозділів місцевої пожежної охорони.

50.jpg                    54.jpg

51.jpg                    52.jpg

53.jpg                   55.jpg

ГУ ДСНС України у Полтавській області


   
Останні новини
14 Листопада14:41 Рятувальники наголошують на дотриманні правил пожежної безпеки у побуті
14 Листопада13:46 Кабінет Міністрів України схвалив програму надання житла рятувальникам на умовах фінансового лізингу
14 Листопада11:39 Рятувальники готові до ускладнення погодних умов
14 Листопада10:25 Небезпека піротехнічних виробів та основні правила безпеки з ними
13 Листопада15:36 Рятувальники Полтавщини проводять для дітей цікаві та змістовні заходи з основ безпеки життєдіяльності
13 Листопада13:11 З початку року піротехніки ДСНС України вилучили та знищили понад 62 тисячі вибухонебезпечних предметів
12 Листопада15:12 Фахівці Головного управління навчали школярів правилам безпечної поведінки (ВІДЕО)
12 Листопада09:23 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 49 осіб та ліквідували 1 тис. 225 пожеж
11 Листопада10:01 Увага! Попередження про туман в Україні
10 Листопада10:24 В рамках проекту міжнародної технічної допомоги уряду ФРН відбулася церемонія передачі обладнання для сфери цивільного захисту України
9 Листопада15:30 Увага! Попередження про туман
9 Листопада14:35 Рятувальники випробовують пожежно-технічне обладнання і спорядження на спеціальному стенді
8 Листопада14:27 Увага! Небезпека поряд з нами –піротехнічні вироби! Основні вимоги до піротехнічних виробів
8 Листопада14:06 Співробітники обласної Служби порятунку «101» роз’яснюють громадянам правила пожежної безпеки у побуті
8 Листопада11:33 Психолог ДСНС навчала майбутніх рятувальників основам саморегуляції та стресостійкості
Останні новини