ГоловнаОстанні новини5 Жовтня, 2018р.
 Версія для друку

Психологом Головного управління проведено заняття з керівниками підрозділів

Опубліковано: 05.10.2018, 13:02

5 жовтня психолог  Головного управління Юлія Фалєєва провела заняття з керівниками підпорядкованих підрозділів ДСНС області на тему: «Психопрофілактична робота з персоналом підпорядкованих підрозділів ДСНС області».

Заняття підготовлено за матеріалами участі у тренінгу «Скринінг та превенція зловживання психоактивними речовинами серед військових», підготовленого Центром дослідження і навчання щодо залежної поведінки (ATTC Addiction Technology Transfer  Center Network)

 Під час заняття розглядалося питання профілактики вживання психоактивних речовин серед персоналу підпорядкованих підрозділів ДСНС області.

  Учасникам  доведена інформація щодо саме поняття «залежність», та того, що залежність - це хронічне захворювання головного мозку і потребує саме медикаментозного лікування і не може призупинитися вольовим зусиллям кожної людини.

Наведені факти та статистика щодо взаємозв’язку зловживання алкоголем та наявністю суїцидальних спроб та проявів девіантної поведінки взагалі.

Отже,  психопрофілактична  робота    повинна об'єднувати заходи соціального, психологічного, медичного, правового і педагогічного характеру і бути безперервною, послідовною, за участю відповідних посадових осіб підрозділу.

Серед етапів психопрофілактичної роботи наголошено на: відборі на службу кандидатів – ретельного вивчення самого кандидата та його оточення; наставництво – допомога в становленні в посаді та в колективі; проходження щорічного медогляду, зокрема психіатра та нарколога; наданні допомоги співробітникам в екстремальних ситуаціях та після них; створення позитивного морально-психологічного клімату та безконфліктних службово-особистісних стосунків у колективі.

IMG_2564.JPG IMG_2589.JPG

ГУ ДСНС України у Полтавській області

 


   
Останні новини
13 Грудня15:53 Увага! Попередження про ожеледицю
13 Грудня14:55 Реформи у сфері політики ДСНС України, втілені у життя на Полтавщині, реалізують право громадян на життя та безпеку
13 Грудня13:58 Увага! Попередження про ускладнення погодних умов в Україні (ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ станом на 13 годину 13 грудня)
13 Грудня11:26 Фахівці ДСНС навчають дітей алгоритму дій на випадок виникнення різних надзвичайних подій
13 Грудня09:13 З початку року піротехніки ДСНС України вилучили та знищили понад 66 тисяч вибухонебезпечних предметів
13 Грудня08:29 Увага! Попередження про ускладнення погодних умов у Полтавській області
13 Грудня08:15 На Київщині тривають масштабні тактико-спеціальні навчання підрозділів системи МВС України
12 Грудня15:19 «День відкритих дверей» в Головному управлінні ДСНС України у Полтавській області
12 Грудня10:45 Рятувальники закликають громадян дотримуватися правил пожежної безпеки у побуті
12 Грудня09:07 Полтавські рятувальники проводять профілактичну роботу серед любителів зимової риболовлі
11 Грудня15:45 “Запорукою адекватного реагування на можливі надзвичайні ситуації є ефективна робота Штабів усіх рівнів”, - Микола Чечоткін
11 Грудня15:09 Психологом Головного управління проведено тренінгове заняття з першої психологічної допомоги
11 Грудня09:33 Рятувальники роз’яснюють школярам правила безпеки життєдіяльності у зимовий період
11 Грудня09:21 Здійснення державного ринкового нагляду за нехарчовою продукцією
10 Грудня16:58 Фахівці ДСНС обговорили з представниками Агентства із зменшення загрози Міністерства оборони США питання подальшої співпраці
Останні новини