ГоловнаОстанні новини5 Жовтня, 2018р.
 Версія для друку

Психологом Головного управління проведено заняття з керівниками підрозділів

Опубліковано: 05.10.2018, 13:02

5 жовтня психолог  Головного управління Юлія Фалєєва провела заняття з керівниками підпорядкованих підрозділів ДСНС області на тему: «Психопрофілактична робота з персоналом підпорядкованих підрозділів ДСНС області».

Заняття підготовлено за матеріалами участі у тренінгу «Скринінг та превенція зловживання психоактивними речовинами серед військових», підготовленого Центром дослідження і навчання щодо залежної поведінки (ATTC Addiction Technology Transfer  Center Network)

 Під час заняття розглядалося питання профілактики вживання психоактивних речовин серед персоналу підпорядкованих підрозділів ДСНС області.

  Учасникам  доведена інформація щодо саме поняття «залежність», та того, що залежність - це хронічне захворювання головного мозку і потребує саме медикаментозного лікування і не може призупинитися вольовим зусиллям кожної людини.

Наведені факти та статистика щодо взаємозв’язку зловживання алкоголем та наявністю суїцидальних спроб та проявів девіантної поведінки взагалі.

Отже,  психопрофілактична  робота    повинна об'єднувати заходи соціального, психологічного, медичного, правового і педагогічного характеру і бути безперервною, послідовною, за участю відповідних посадових осіб підрозділу.

Серед етапів психопрофілактичної роботи наголошено на: відборі на службу кандидатів – ретельного вивчення самого кандидата та його оточення; наставництво – допомога в становленні в посаді та в колективі; проходження щорічного медогляду, зокрема психіатра та нарколога; наданні допомоги співробітникам в екстремальних ситуаціях та після них; створення позитивного морально-психологічного клімату та безконфліктних службово-особистісних стосунків у колективі.

IMG_2564.JPG IMG_2589.JPG

ГУ ДСНС України у Полтавській області

 


   
Останні новини
19 Жовтня14:34 Рятувальники нагадують громадянам правила, які допоможуть уникнути пожежі в будинку
19 Жовтня10:05 Полтавські рятувальники у рамках громадської акції «Запобігти! Врятувати! Допомогти!» навчали дітей правилам безпеки
19 Жовтня09:08 Психологом Головного управління проведено тренінгове заняття
18 Жовтня16:29 Рятувальники ДСНС отримали державні нагороди України
18 Жовтня07:52 Голова ДСНС Микола Чечоткін зустрівся із Головою Агенції з регулювання кризових явищ та стихійних лих Республіки Туреччини
15 Жовтня09:57 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 37 осіб та ліквідували 1 тис. 681 пожежу
15 Жовтня09:54 Оперативна інформація щодо ліквідації наслідків пожежі на території 6 арсеналу Міністерства оборони поблизу смт Дружба (станом на 7 год. 00 хв. 15 жовтня 2018 року)
14 Жовтня14:07 Полтавські рятувальники взяли участь в заходах до Дня захисника України (ВІДЕО)
14 Жовтня09:59 Шановні колеги! Дорогі ветерани! Вітаю вас із Днем захисника України.
14 Жовтня08:40 Привітання начальника Головного управління ДСНС України у Полтавській області з Днем захисника України
14 Жовтня08:02 Оперативна інформація щодо ліквідації наслідків пожежі на території 6 арсеналу Міністерства оборони поблизу смт Дружба
13 Жовтня09:37 В рамках громадської акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти» рятувальники навчають дітей правилам безпеки
13 Жовтня09:12 Оперативна інформація щодо ліквідації наслідків пожежі на території 6 арсеналу Міністерства оборони поблизу смт Дружба (станом на 7 год. 13 жовтня)
12 Жовтня13:31 Рятувальники Полтавщини працюватимуть у посиленому режимі несення служби у період відзначення Дня захисника України
12 Жовтня13:20 У Головному управлінні відбулися урочистості з нагоди Дня захисника України
Останні новини