ГоловнаОстанні новини13 Липня, 2018р.
 Версія для друку

Відбулося виїзне засідання Колегії Головного управління

Опубліковано: 13.07.2018, 15:30

13 липня в приміщенні Гадяцької районної державної адміністрації відбулося засідання Колегії Головного управління ДСНС України у Полтавській області по підсумкам діяльності Головного управління та підпорядкованих підрозділів у першому півріччі поточного року. Рішення про проведення Колегії саме в цьому районі прийнято не випадково, адже саме Гадяцький край є лідером по створенню нових підрозділів пожежної охорони в Полтавській області.

Перед початком засідання очільник обласної Служби порятунку «101» Володимир Салогуб вручив рятувальникам чергові спеціальні звання служби цивільного захисту, грамоти, почесні грамоти та подяки ДСНС України. Голова Гадяцької РДА Олексій Матюшенко вручив начальнику Гадяцького районного сектору Головного управління ДСНС України у Полтавській області Василю Губському подяку за вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток району.

У нараді взяли участь члени Колегії Головного управління, начальники управлінь, відділів, секторів, служб, центрів Головного управління, начальники міськрайонних управлінь, районних відділів, секторів, начальники загонів, частин з охорони об’єктів Головного управління.

Голова Гадяцької райдержадміністрації Олексій Матюшенко розповів присутнім про досвід створення підрозділів місцевої пожежної охорони в районі.

«Завдяки спільним зусиллям керівництва Головного управління ДСНС України у Полтавській області, обласної та районної влади вдалося відкрити чотири підрозділи місцевої пожежної охорони в селах Рашівка,  Мартинівка,  Красна Лука та Петрівка-Роменська. Працівники цих комунальних організацій забезпечують пожежну безпеку, надають допомогу мешканцям сільських населених пунктів. В майбутньому плануємо на базі цих підрозділів створити Центри безпеки громади, де, крім вогнеборців будуть працювати також представники інших служб», - зауважив Олексій Матюшенко.

Головний рятувальник Полтавщини Володимир Салогуб  подякував за належну увагу до протипожежного захисту Гадяцького району та наголосив, що фахівці Служби порятунку «101» і надалі допомагатимуть працівникам місцевої пожежної охорони вдосконалювати професійні навички та знання з протидії вогняній стихії.

Під час засідання учасники Колегії обговорили стан організації державного нагляду (контролю) у сфері пожежної та техногенної безпеки, проаналізували роботи підпорядкованих підрозділів з питань реагування на надзвичайні ситуації. Також, розглянули питання щодо стану ресурсного забезпечення та утримання матеріально-технічної бази підрозділів області, стану організації впровадження заходів цивільного захисту в містах та районах, стану виконання окремих завдань Плану заходів щодо реалізації Стратегії реформування системи Державної служби України з надзвичайних ситуацій, в частині підвищення ефективності оперативного та комплексного реагування на надзвичайні ситуації шляхом створення та розвитку пожежно-рятувальних підрозділів (пожежних частин) місцевої і добровільної пожежної охорони та стану створення та функціонування підрозділів місцевої пожежної охорони на території Гадяцького району.

«Як свідчить практичний аналіз, завдяки роботі підрозділів місцевої пожежної охорони вогнеборці швидше дістаються до місця виникнення пожежі. Громадяни навіть у найменших та найвіддаленіших населених пунктах можуть розраховувати на оперативну допомогу. Також, якщо виникає потреба рятувальники залучають працівників МПО для подолання вогняної стихії. Так, з усієї кількості пожеж, які сталися з початку року в Гадяцькому районі вогнеборці з підрозділів місцевої пожежної охорони залучалися у майже кожну другу», - поінформував начальник Гадяцького районного сектору ГУ ДСНС України у Полтавській області Василь Губський.

Крім того, присутні обговорили кадрове забезпечення, стан зміцнення дисципліни та дотримання законності серед особового складу.

Підбиваючи підсумки Колегії начальник Головного управління Володимир Салогуб наголосив присутнім на пріоритетних завданнях Служби порятунку «101».

«Необхідно посилити превентивні заходи для зменшення пожеж на відкритій території, нещасних випадків на воді, пожеж в приватному житловому секторі. Оперативне реагування на усі надзвичайні події, своєчасна допомога постраждалим та ефективно налагоджена взаємодія з іншими екстреними службами, органами влади – пріоритети нашої роботи», - підкреслив Володимир Салогуб.

Наостанок наради по розглянутих питаннях були прийняті відповідні рішення для подальшого виконання підрозділами Головного управління. 

У рамках виїзної Колегії учасники відвідали центр відеоспостереження відділу охорони КП «Сервіс» Гадяцької районної ради, що знаходиться в місті Гадяч та ознайомилися з його роботою. Також, ознайомилися і з умовами несення служби працівниками місцевої пожежної охорони с. Красна Лука Гадяцького району.

Слід зазначити, що на території Полтавщини утворено 42  підрозділи  місцевої пожежної охорони, із них 20 діє на підставі договорів міжмуніципального співробітництва. Їх діяльність та матеріально-технічне забезпечення побудовано на якісно новій основі, зокрема і залучення сучасних технологій та систем.

 100.jpg                     101.jpg

102.jpg                      103.jpg

104.jpg                      105.jpg

106.jpg                      107.jpg

108.jpg                      109.jpg

ГУ ДСНС України у Полтавській області


   
Останні новини
15 Листопада14:17 Відбулася нарада по підсумкам роботи Головного управління та підпорядкованих підрозділів у жовтні поточного року
15 Листопада08:15 Обережно, ожеледиця на дорогах області!
14 Листопада14:41 Рятувальники наголошують на дотриманні правил пожежної безпеки у побуті
14 Листопада13:46 Кабінет Міністрів України схвалив програму надання житла рятувальникам на умовах фінансового лізингу
14 Листопада11:39 Рятувальники готові до ускладнення погодних умов
14 Листопада10:25 Небезпека піротехнічних виробів та основні правила безпеки з ними
13 Листопада15:36 Рятувальники Полтавщини проводять для дітей цікаві та змістовні заходи з основ безпеки життєдіяльності
13 Листопада13:11 З початку року піротехніки ДСНС України вилучили та знищили понад 62 тисячі вибухонебезпечних предметів
12 Листопада15:12 Фахівці Головного управління навчали школярів правилам безпечної поведінки (ВІДЕО)
12 Листопада09:23 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 49 осіб та ліквідували 1 тис. 225 пожеж
11 Листопада10:01 Увага! Попередження про туман в Україні
10 Листопада10:24 В рамках проекту міжнародної технічної допомоги уряду ФРН відбулася церемонія передачі обладнання для сфери цивільного захисту України
9 Листопада15:30 Увага! Попередження про туман
9 Листопада14:35 Рятувальники випробовують пожежно-технічне обладнання і спорядження на спеціальному стенді
8 Листопада14:27 Увага! Небезпека поряд з нами –піротехнічні вироби! Основні вимоги до піротехнічних виробів
Останні новини