ГоловнаОстанні новини13 Липня, 2018р.
 Версія для друку

Відбулося виїзне засідання Колегії Головного управління

Опубліковано: 13.07.2018, 15:30

13 липня в приміщенні Гадяцької районної державної адміністрації відбулося засідання Колегії Головного управління ДСНС України у Полтавській області по підсумкам діяльності Головного управління та підпорядкованих підрозділів у першому півріччі поточного року. Рішення про проведення Колегії саме в цьому районі прийнято не випадково, адже саме Гадяцький край є лідером по створенню нових підрозділів пожежної охорони в Полтавській області.

Перед початком засідання очільник обласної Служби порятунку «101» Володимир Салогуб вручив рятувальникам чергові спеціальні звання служби цивільного захисту, грамоти, почесні грамоти та подяки ДСНС України. Голова Гадяцької РДА Олексій Матюшенко вручив начальнику Гадяцького районного сектору Головного управління ДСНС України у Полтавській області Василю Губському подяку за вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток району.

У нараді взяли участь члени Колегії Головного управління, начальники управлінь, відділів, секторів, служб, центрів Головного управління, начальники міськрайонних управлінь, районних відділів, секторів, начальники загонів, частин з охорони об’єктів Головного управління.

Голова Гадяцької райдержадміністрації Олексій Матюшенко розповів присутнім про досвід створення підрозділів місцевої пожежної охорони в районі.

«Завдяки спільним зусиллям керівництва Головного управління ДСНС України у Полтавській області, обласної та районної влади вдалося відкрити чотири підрозділи місцевої пожежної охорони в селах Рашівка,  Мартинівка,  Красна Лука та Петрівка-Роменська. Працівники цих комунальних організацій забезпечують пожежну безпеку, надають допомогу мешканцям сільських населених пунктів. В майбутньому плануємо на базі цих підрозділів створити Центри безпеки громади, де, крім вогнеборців будуть працювати також представники інших служб», - зауважив Олексій Матюшенко.

Головний рятувальник Полтавщини Володимир Салогуб  подякував за належну увагу до протипожежного захисту Гадяцького району та наголосив, що фахівці Служби порятунку «101» і надалі допомагатимуть працівникам місцевої пожежної охорони вдосконалювати професійні навички та знання з протидії вогняній стихії.

Під час засідання учасники Колегії обговорили стан організації державного нагляду (контролю) у сфері пожежної та техногенної безпеки, проаналізували роботи підпорядкованих підрозділів з питань реагування на надзвичайні ситуації. Також, розглянули питання щодо стану ресурсного забезпечення та утримання матеріально-технічної бази підрозділів області, стану організації впровадження заходів цивільного захисту в містах та районах, стану виконання окремих завдань Плану заходів щодо реалізації Стратегії реформування системи Державної служби України з надзвичайних ситуацій, в частині підвищення ефективності оперативного та комплексного реагування на надзвичайні ситуації шляхом створення та розвитку пожежно-рятувальних підрозділів (пожежних частин) місцевої і добровільної пожежної охорони та стану створення та функціонування підрозділів місцевої пожежної охорони на території Гадяцького району.

«Як свідчить практичний аналіз, завдяки роботі підрозділів місцевої пожежної охорони вогнеборці швидше дістаються до місця виникнення пожежі. Громадяни навіть у найменших та найвіддаленіших населених пунктах можуть розраховувати на оперативну допомогу. Також, якщо виникає потреба рятувальники залучають працівників МПО для подолання вогняної стихії. Так, з усієї кількості пожеж, які сталися з початку року в Гадяцькому районі вогнеборці з підрозділів місцевої пожежної охорони залучалися у майже кожну другу», - поінформував начальник Гадяцького районного сектору ГУ ДСНС України у Полтавській області Василь Губський.

Крім того, присутні обговорили кадрове забезпечення, стан зміцнення дисципліни та дотримання законності серед особового складу.

Підбиваючи підсумки Колегії начальник Головного управління Володимир Салогуб наголосив присутнім на пріоритетних завданнях Служби порятунку «101».

«Необхідно посилити превентивні заходи для зменшення пожеж на відкритій території, нещасних випадків на воді, пожеж в приватному житловому секторі. Оперативне реагування на усі надзвичайні події, своєчасна допомога постраждалим та ефективно налагоджена взаємодія з іншими екстреними службами, органами влади – пріоритети нашої роботи», - підкреслив Володимир Салогуб.

Наостанок наради по розглянутих питаннях були прийняті відповідні рішення для подальшого виконання підрозділами Головного управління. 

У рамках виїзної Колегії учасники відвідали центр відеоспостереження відділу охорони КП «Сервіс» Гадяцької районної ради, що знаходиться в місті Гадяч та ознайомилися з його роботою. Також, ознайомилися і з умовами несення служби працівниками місцевої пожежної охорони с. Красна Лука Гадяцького району.

Слід зазначити, що на території Полтавщини утворено 42  підрозділи  місцевої пожежної охорони, із них 20 діє на підставі договорів міжмуніципального співробітництва. Їх діяльність та матеріально-технічне забезпечення побудовано на якісно новій основі, зокрема і залучення сучасних технологій та систем.

 100.jpg                     101.jpg

102.jpg                      103.jpg

104.jpg                      105.jpg

106.jpg                      107.jpg

108.jpg                      109.jpg

ГУ ДСНС України у Полтавській області


   
Останні новини
23 Липня10:17 Володимир Салогуб: своїм прикладом закликаємо людей дотримуватися безпечної поведінки на воді
23 Липня09:24 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 51 особу та ліквідували 1 тис. 111 пожеж
23 Липня07:52 Увага! Попередження про погіршення погодних умов
21 Липня10:11 Полтавські рятувальники пропливуть на байдарках, щоб привернути увагу громадян до важливості дотримання правил безпеки на воді
21 Липня09:57 Увага! Попередження про грози в Україні
21 Липня09:54 Микола Чечоткін нагородив рятувальників, що брали участь у ліквідації пожежі у Зоні відчуження та безумовного відселення
20 Липня15:01 Відбулися змагання на кращу ланку газодимозахисної служби області
20 Липня10:52 Увага! Попередження про погіршення погодних умов
20 Липня10:45 Рятувальники роз’яснили дітлахам правила безпечного відпочинку
19 Липня15:37 Стали відомі імена переможців І етапу конкурсу «Кращий начальник караулу»
19 Липня13:23 Микола Чечоткін: міжнародна підтримка відіграє важливу роль у посиленні спроможностей піротехнічних підрозділів Служби у галузі гуманітарного розмінування
19 Липня10:58 Рятувальники розповідають громадянам як уберегтися від небезпек
18 Липня14:31 Увага! Попередження про погіршення погодних умов
18 Липня14:27 Як не стати жертвою блискавки під час грози?
18 Липня10:54 Новосанжарські рятувальники нагадали юним відпочивальникам правила безпеки життєдіяльності
Останні новини