ГоловнаОстанні новини18 Червня, 2018р.
 Версія для друку

З початку року на водоймах країни загинуло 432 особи

Опубліковано: 18.06.2018, 10:36

Лише з початку червня на водоймах країни загинуло 114 українців. Цей показник значно перевищує минулорічні червневі показники. Проте, навіть така сумна статистика не лякає людей, які нехтують застереженнями співробітників Служби порятунку.

Найпоширенішою причиною нещасних випадків на воді є саме недотримання правил безпечної поведінки громадянами. Зокрема, це купання в не обладнаних для цього місцях та купання в нетверезому стані.

Так, у Житомирській області о 9 год. 20 хв. 11 червня у ставку в с. Яроповичі Андрушівського району рятувальниками вилучено з води та передано працівникам поліції тіло чоловіка, який потонув під час купання.

У Києві об 11 год. 25 хв. 11 червня у технічному каналі Голосіївського району знайдено, вилучено з води та передано працівникам поліції тіло 
чоловіка, який потонув внаслідок порушення правил поведінки на воді (нетверезий стан).

О 21 год. 53 хв. 12 червня в Венеціанській затоці в Дніпровському районі рятувальниками знайдено, вилучено з води та передано працівникам поліції тіло іноземного громадянина, який потонув за невідомих обставин.

О 19 год. 15 хв. 15 червня на озері Вирлиця Дарницького району рятувальниками знайдено, вилучено з води та передано працівникам поліції тіло невідомої людини чоловічої статі, віком близько 75 років, який потонув за невідомих обставин.

У Львівській областіо13 год. 45 хв. 16 червня на річці Західний Буг в місті Червоноград рятувальниками Червоноградської рятувальної станції знайдено, вилучено з води та передано працівникам поліції тіло невідомого чоловіка, без явних ознак насильницької смерті.

У Полтавській області о 16 год. 30 хв. 11 червня у річці Ворскла в селі Терешки Полтавського району рятувальниками знайдено, вилучено з води та передано працівникам поліції тіло чоловіка., який потонув за невідомих обставин.

У Вінницькій області о 20 год. 21 хв. 11 червня у ставку у селі Дяківці Літинського району рятувальниками Д знайдено, вилучено з води та передано працівникам поліції тіло громадянина, який потонув під час купання.

У Запорізькій області о 7 год. 27 хв. 12 червня на ставку «Заповіт» в місті Гуляйполе аварійно-рятувальним відділенням знайдено, вилучено 
з води та передано працівникам поліції тіло місцевого мешканця, який потонув під час вилову риби.

У Волинські області 12 червня на озері у селі Великий Окорськ Локачинського району водолазно-рятувальним відділенням знайдено, вилучено з води та передано працівникам поліції тіло громадянина, який потонув під час купання в нетверезому стані.


Загалом, з початку року на водоймах країни вже потонуло 432 особи, з яких 3дітей. При цьому врятовано 249 людей, у тому числі 22 дітей.

Тож, аби зменшити показники загибелі на водних об'єктах, фахівці Служби порятунку патрулюють місця відпочинку біля води, а також щодня проводять інформаційно-роз'яснювальну роботу з громадянами щодо дотримання правил безпечної поведінки під час відпочинку. Проте, найбільш дієвим превентивним методом є власна обачність та відповідальність кожного громадянина!

Зважаючи на кількість надзвичайних подій біля водойм, Державна служба України застерігає: для того, щоб уникнути трагедії під час відпочинку, необхідно завжди дотримуватися елементарних правил безпеки! Зокрема, пам'ятайте:

Шановні громадяни! Дбайте про власну безпеку і у випадку виникнення надзвичайної події негайно телефонуйте до Служби порятунку за номером 101!


   
Останні новини
14 Листопада14:41 Рятувальники наголошують на дотриманні правил пожежної безпеки у побуті
14 Листопада13:46 Кабінет Міністрів України схвалив програму надання житла рятувальникам на умовах фінансового лізингу
14 Листопада11:39 Рятувальники готові до ускладнення погодних умов
14 Листопада10:25 Небезпека піротехнічних виробів та основні правила безпеки з ними
13 Листопада15:36 Рятувальники Полтавщини проводять для дітей цікаві та змістовні заходи з основ безпеки життєдіяльності
13 Листопада13:11 З початку року піротехніки ДСНС України вилучили та знищили понад 62 тисячі вибухонебезпечних предметів
12 Листопада15:12 Фахівці Головного управління навчали школярів правилам безпечної поведінки (ВІДЕО)
12 Листопада09:23 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 49 осіб та ліквідували 1 тис. 225 пожеж
11 Листопада10:01 Увага! Попередження про туман в Україні
10 Листопада10:24 В рамках проекту міжнародної технічної допомоги уряду ФРН відбулася церемонія передачі обладнання для сфери цивільного захисту України
9 Листопада15:30 Увага! Попередження про туман
9 Листопада14:35 Рятувальники випробовують пожежно-технічне обладнання і спорядження на спеціальному стенді
8 Листопада14:27 Увага! Небезпека поряд з нами –піротехнічні вироби! Основні вимоги до піротехнічних виробів
8 Листопада14:06 Співробітники обласної Служби порятунку «101» роз’яснюють громадянам правила пожежної безпеки у побуті
8 Листопада11:33 Психолог ДСНС навчала майбутніх рятувальників основам саморегуляції та стресостійкості
Останні новини