ГоловнаОстанні новини10 Травня, 2018р.
 Версія для друку

Рятувальники роз’яснили керівникам пришкільних таборів відпочинку вимоги пожежної безпеки

Опубліковано: 10.05.2018, 14:41

Аби перебування дітей у таборах відпочинку та оздоровлення було безпечним та запам’яталося лише приємними враженнями, рятувальники напередодні відкриття роз’яснюють керівникам основні вимоги та правила пожежної безпеки, наголошують на важливості їх дотримання.

Так, 10 травня, в приміщенні Полтавської районної державної адміністрації фахівці Служби порятунку «101» провели нараду з керівниками пришкільних таборів навчальних закладів Полтавського району, а днями раніше, на базі Полтавської школи № 10 ім. В.Г.Короленка подібний захід рятувальники провели і для керівників пришкільних таборів м. Полтава.

Мета нарад - організація літнього оздоровлення дітей, зокрема і проведення необхідних заходів з підготовки і забезпечення пожежної та техногенної безпеки.

Рятувальники роз’яснювали присутнім основні вимоги пожежної безпеки під час літнього відпочинку та оздоровлення дітей в пришкільних закладах денного перебування, нагадували правила пожежної безпеки під час відпочинку на природі, розповідали правила використання первинних засобів пожежогасіння та демонстрували принцип роботи вогнегасників. Наостанок, рятувальники вручали тематичні листівки та пам’ятки. Крім того, фахівці ДСНС запрошували відвідати юним відпочивальникам пожежно-технічну виставку та з екскурсією пожежно-рятувальні частини.

Як зазначалося на нарадах, протягом червня в Полтаві працюватиме 46 пришкільких таборів, приблизно така ж кількість і у Полтавському районі. Співробітники Служби порятунку «101» закликали суворо дотримуватися вимог пожежної безпеки та провести необхідні підготовчі заходи у повному обсязі.

12.jpg                     13.jpg

                                                                                     14.jpg

ГУ ДСНС України у Полтавській області

 


   
Останні новини
18 Грудня20:03 Заступник начальника Головного управління розповів глядачам обласного телеканалу як убезпечитися від неякісної піротехнічної продукції
18 Грудня15:39 Гадяцькі рятувальники роз’яснили школярам правила пожежної безпеки під час зимових канікул
18 Грудня14:36 Лохвицькі рятувальники розповіли рибалкам правила безпечної поведінки на льоду
17 Грудня14:39 Фахівці Служби порятунку нагадали громадянам правила пожежної безпеки у побуті
17 Грудня13:36 Психолог ДСНС провела для кременчуцьких рятувальників тренінги з ефективної ділової комунікації під час надання першої психологічної допомоги
17 Грудня09:14 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 53 особи та ліквідували 813 пожеж
17 Грудня07:53 Увага! Попередження про ожеледицю
16 Грудня08:00 Увага! Попередження про ожеледицю на дорогах України!
14 Грудня14:03 Фахівці Служби порятунку «101» продовжують навчання з питань безпеки та психосоціального благополуччя населення
14 Грудня13:46 Фахівці ДСНС навчають рибалок правилам безпечної поведінки на льоду
14 Грудня11:23 Рятувальники вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС
14 Грудня09:28 Звернення начальника Головного управління до ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС
14 Грудня09:17 Звернення Голови ДСНС України до ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС
13 Грудня14:55 Реформи у сфері політики ДСНС України, втілені у життя на Полтавщині, реалізують право громадян на життя та безпеку
13 Грудня13:58 Увага! Попередження про ускладнення погодних умов в Україні (ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ станом на 13 годину 13 грудня)
Останні новини