ГоловнаОстанні новини18 Квітня, 2018р.
 Версія для друку

На Полтавщині проходять масштабні тренування з ліквідації умовної надзвичайної ситуації на гідроспорудах Дніпровського каскаду

Опубліковано: 18.04.2018, 14:45

18 квітня, за участі директора Департаменту організації заходів цивільного захисту ДСНС України Михайла Маюрова, голови Полтавської ОДА Валерія Головка, заступника голови Полтавської облдержадміністрації Романа Товстого, начальника Головного управління ДСНС України у Полтавській області Володимира Салогуба проходять масштабні тренування органів управління та сил цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Полтавської області.

Директор Департаменту організації заходів цивільного захисту ДСНС України Михайло Маюров підкреслив, що дані навчання проводяться з метою перевірки стану готовності органів управління та сил цивільного захисту територіальної підсистеми та її ланок до виконання завдань за призначенням у разі виникнення надзвичайних ситуацій на гідроспорудах Дніпровського каскаду.

«Також, для вдосконалення навичок керівного складу та фахівців евакуаційних органів щодо організації та проведення евакуаційних заходів та підвищення рівня готовності та взаємодії органів управління і сил цивільного захисту», - додав Михайло Маюров.

Так, згідно тактичного задуму, внаслідок умовного руйнування греблі Кременчуцької ГЕС та прориву води Кременчуцького водосховища утворюється зона катастрофічного затоплення, в яку попадає 70 населених пунктів. Органи управління та сили цивільного захисту здійснюють інформування населення про надзвичайну ситуацію, проводять розгортання та організовують роботу органів з евакуації. Також, забезпечують громадську безпеку і порядок в евакуйованих населених пунктах, проводять рятувальні та інші невідкладні роботи.

«Практична частина навчань допоможе визначити ступінь готовності служб до реагування та оперативного надання допомоги населенню. Від злагодженості та взаємодії залежить наскільки ефективно зможемо подолати наслідки надзвичайних ситуацій», - наголосив голова Полтавської ОДА Валерій Головко.

Головний рятувальник Полтавщини Володимир Салогуб зазначив, що рятувальники Полтавського гарнізону ДСНС України мають достатній досвід та технічне оснащення для проведення робіт з ліквідації надзвичайних ситуацій будь-якої складності.

«Ми постійно проводимо моніторинг оперативної обстановки для запобігання виникнення надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру. У разі прориву греблі Кременчуцької ГЕС, для надання допомоги відразу може бути залучено 209 чоловік особового складу ДСНС та 148 одиниць техніки», - зауважив Володимир Салогуб.

Наразі тренування ще тривають. Після відпрацювання останніх епізодів практичної частини, за участі керівництва області, представників ДСНС та інших відбудеться підсумкова нарада, де буде надана оцінка діям кожного учасника навчань.

90.jpg                         91.jpg

92.jpg                         93.jpg

94.jpg                         95.jpg

96.jpg                         97.jpg

 

ГУ ДСНС України у Полтавській області


   
Останні новини
21 Травня13:17 Голова ДСНС Микола Чечоткін зустрівся із делегацією Федеративної Республіки Бразилія
21 Травня09:32 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 41 особу та ліквідували 969 пожеж
20 Травня09:27 Визначено переможців та призерів Всеукраїнських змагань “Найсильніший пожежний-рятувальник Дніпро-2018” (ФОТО, ВІДЕО)
19 Травня10:35 Привітання Голови ДСНС України з Днем науки!
18 Травня14:49 В Міжнародний день музеїв пожежно-технічну виставку відвідали близько 200 людей
17 Травня14:48 Психолог Головного управління провела заняття з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації
17 Травня14:21 Рятувальники проводять для дітлахів інформаційно-профілактичні заходи
16 Травня16:56 Відбувся обласний семінар-практикум «Місцева пожежна охорона. Шляхи інноваційного розвитку»
16 Травня14:30 Рятувальники Полтавщини розповідають громадянам як не допустити пожежі на відкритій території
15 Травня16:45 Полтавські рятувальники нагадали вимоги пожежної безпеки під час проведення ЗНО
15 Травня14:59 Рятувальники ДСНС України продемонстрували як захищатимуть вболівальників під час матчів Ліги Чемпіонів (ВІДЕО)
15 Травня10:56 Рятувальники Полтавщини здійснюють позапланові перевірки та практичні тренування
15 Травня10:22 З початку року піротехніки ДСНС України вилучили та знищили майже 23 тисячі вибухонебезпечних предметів
14 Травня14:56 Рятувальники Полтавщини розповідають дітям та нагадують дорослим правила пожежної безпеки
14 Травня09:05 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 39 осіб та ліквідували 1 тис. 782 пожежі
Останні новини