ГоловнаОстанні новини18 Квітня, 2018р.
 Версія для друку

На Полтавщині проходять масштабні тренування з ліквідації умовної надзвичайної ситуації на гідроспорудах Дніпровського каскаду

Опубліковано: 18.04.2018, 14:45

18 квітня, за участі директора Департаменту організації заходів цивільного захисту ДСНС України Михайла Маюрова, голови Полтавської ОДА Валерія Головка, заступника голови Полтавської облдержадміністрації Романа Товстого, начальника Головного управління ДСНС України у Полтавській області Володимира Салогуба проходять масштабні тренування органів управління та сил цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Полтавської області.

Директор Департаменту організації заходів цивільного захисту ДСНС України Михайло Маюров підкреслив, що дані навчання проводяться з метою перевірки стану готовності органів управління та сил цивільного захисту територіальної підсистеми та її ланок до виконання завдань за призначенням у разі виникнення надзвичайних ситуацій на гідроспорудах Дніпровського каскаду.

«Також, для вдосконалення навичок керівного складу та фахівців евакуаційних органів щодо організації та проведення евакуаційних заходів та підвищення рівня готовності та взаємодії органів управління і сил цивільного захисту», - додав Михайло Маюров.

Так, згідно тактичного задуму, внаслідок умовного руйнування греблі Кременчуцької ГЕС та прориву води Кременчуцького водосховища утворюється зона катастрофічного затоплення, в яку попадає 70 населених пунктів. Органи управління та сили цивільного захисту здійснюють інформування населення про надзвичайну ситуацію, проводять розгортання та організовують роботу органів з евакуації. Також, забезпечують громадську безпеку і порядок в евакуйованих населених пунктах, проводять рятувальні та інші невідкладні роботи.

«Практична частина навчань допоможе визначити ступінь готовності служб до реагування та оперативного надання допомоги населенню. Від злагодженості та взаємодії залежить наскільки ефективно зможемо подолати наслідки надзвичайних ситуацій», - наголосив голова Полтавської ОДА Валерій Головко.

Головний рятувальник Полтавщини Володимир Салогуб зазначив, що рятувальники Полтавського гарнізону ДСНС України мають достатній досвід та технічне оснащення для проведення робіт з ліквідації надзвичайних ситуацій будь-якої складності.

«Ми постійно проводимо моніторинг оперативної обстановки для запобігання виникнення надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру. У разі прориву греблі Кременчуцької ГЕС, для надання допомоги відразу може бути залучено 209 чоловік особового складу ДСНС та 148 одиниць техніки», - зауважив Володимир Салогуб.

Наразі тренування ще тривають. Після відпрацювання останніх епізодів практичної частини, за участі керівництва області, представників ДСНС та інших відбудеться підсумкова нарада, де буде надана оцінка діям кожного учасника навчань.

90.jpg                         91.jpg

92.jpg                         93.jpg

94.jpg                         95.jpg

96.jpg                         97.jpg

 

ГУ ДСНС України у Полтавській області


   
Останні новини
20 Вересня16:14 Оржицькі рятувальники провели тактико-спеціальні навчання на території цукрового заводу
19 Вересня10:50 Кобеляцькі рятувальники нагадали школярам правила безпеки життєдіяльності
19 Вересня09:09 Увага! Попередження про пожежну небезпеку по Україні
19 Вересня09:06 У ДСНС розоблено та видано словничок фемінітивів для прес-офіцерів та прес-офіцерок територіальних управлінь
19 Вересня09:03 Рятувальники ДСНС вибороли срібло у загальнокомандному заліку на XIV Чемпіонаті cвіту з пожежно-прикладного спорту
19 Вересня08:59 В Оржиці рятувальники провели громадську акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти!»
17 Вересня13:45 Привітання Президента України з Днем рятівника!
17 Вересня13:42 Привітання Прем'єр-міністра України з Днем рятівника!
17 Вересня13:39 Привітання Голови Верховної Ради України з Днем рятівника!
17 Вересня12:29 Відбулися урочистості з нагоди Дня рятівника
17 Вересня09:03 Привітання Голови ДСНС з Днем рятівника!
17 Вересня08:18 Привітання начальника Головного управління ДСНС України у Полтавській області з Днем рятівника!
15 Вересня15:56 Напередодні Дня рятівника у Києві відбулися урочисті заходи
15 Вересня15:51 В рамках урочистостей з нагоди Дня рятівника службових рятувальних собак-ветеранів провели на заслужений відпочинок (ВІДЕО)
15 Вересня15:43 У Києві нагородили перших переможниць та призерок Міжнародних змагань “Найсильніший пожежний-рятувальник”
Останні новини