ГоловнаОстанні новини18 Квітня, 2018р.
 Версія для друку

На Полтавщині проходять масштабні тренування з ліквідації умовної надзвичайної ситуації на гідроспорудах Дніпровського каскаду

Опубліковано: 18.04.2018, 14:45

18 квітня, за участі директора Департаменту організації заходів цивільного захисту ДСНС України Михайла Маюрова, голови Полтавської ОДА Валерія Головка, заступника голови Полтавської облдержадміністрації Романа Товстого, начальника Головного управління ДСНС України у Полтавській області Володимира Салогуба проходять масштабні тренування органів управління та сил цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Полтавської області.

Директор Департаменту організації заходів цивільного захисту ДСНС України Михайло Маюров підкреслив, що дані навчання проводяться з метою перевірки стану готовності органів управління та сил цивільного захисту територіальної підсистеми та її ланок до виконання завдань за призначенням у разі виникнення надзвичайних ситуацій на гідроспорудах Дніпровського каскаду.

«Також, для вдосконалення навичок керівного складу та фахівців евакуаційних органів щодо організації та проведення евакуаційних заходів та підвищення рівня готовності та взаємодії органів управління і сил цивільного захисту», - додав Михайло Маюров.

Так, згідно тактичного задуму, внаслідок умовного руйнування греблі Кременчуцької ГЕС та прориву води Кременчуцького водосховища утворюється зона катастрофічного затоплення, в яку попадає 70 населених пунктів. Органи управління та сили цивільного захисту здійснюють інформування населення про надзвичайну ситуацію, проводять розгортання та організовують роботу органів з евакуації. Також, забезпечують громадську безпеку і порядок в евакуйованих населених пунктах, проводять рятувальні та інші невідкладні роботи.

«Практична частина навчань допоможе визначити ступінь готовності служб до реагування та оперативного надання допомоги населенню. Від злагодженості та взаємодії залежить наскільки ефективно зможемо подолати наслідки надзвичайних ситуацій», - наголосив голова Полтавської ОДА Валерій Головко.

Головний рятувальник Полтавщини Володимир Салогуб зазначив, що рятувальники Полтавського гарнізону ДСНС України мають достатній досвід та технічне оснащення для проведення робіт з ліквідації надзвичайних ситуацій будь-якої складності.

«Ми постійно проводимо моніторинг оперативної обстановки для запобігання виникнення надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру. У разі прориву греблі Кременчуцької ГЕС, для надання допомоги відразу може бути залучено 209 чоловік особового складу ДСНС та 148 одиниць техніки», - зауважив Володимир Салогуб.

Наразі тренування ще тривають. Після відпрацювання останніх епізодів практичної частини, за участі керівництва області, представників ДСНС та інших відбудеться підсумкова нарада, де буде надана оцінка діям кожного учасника навчань.

90.jpg                         91.jpg

92.jpg                         93.jpg

94.jpg                         95.jpg

96.jpg                         97.jpg

 

ГУ ДСНС України у Полтавській області


   
Останні новини
18 Липня14:31 Увага! Попередження про погіршення погодних умов
18 Липня14:27 Як не стати жертвою блискавки під час грози?
18 Липня10:54 Новосанжарські рятувальники нагадали юним відпочивальникам правила безпеки життєдіяльності
18 Липня08:04 З початку року піротехніки ДСНС України вилучили та знищили понад 34 тисячі вибухонебезпечних предметів
16 Липня17:04 Офіційний веб-сайт Держслужби з надзвичайних ситуацій очолив рейтинг інформаційної прозорості
16 Липня14:02 Рятувальники нагадали містянам правила пожежної безпеки
16 Липня09:48 Рятувальники закликають бути обережними з вогнем під час жнивної кампанії
16 Липня09:17 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 48 осіб та ліквідували 1 тис. 647 пожеж
16 Липня08:45 Привітання начальника Головного управління ДСНС України у Полтавській області Володимира Салогуба
16 Липня08:04 Рятувальники попереджають: з початку року на водоймах країни загинуло 610 людей
15 Липня10:09 Україна та Airbus helicopters підписали Угоду про постачання 55 гелікоптерів для потреб ДСНС, Національної поліції, Нацгвардії та Прикордонної служби (ВІДЕО)
14 Липня10:01 Жіноче обличчя Служби порятунку: історія рятувальниці з Полтавщини Марії Голик
13 Липня15:30 Відбулося виїзне засідання Колегії Головного управління
13 Липня14:58 Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков вручив державні нагороди рятувальникам ДСНС України
13 Липня14:21 Рятувальники ДСНС закликають українців дбати про безпеку дітей
Останні новини