ГоловнаОстанні новини15 Березня, 2018р.
 Версія для друку

Відбулося офіційне відкриття Краснолуцької місцевої пожежної охорони (ВІДЕО)

Опубліковано: 15.03.2018, 16:46

15 березня в селі Красна Лука Гадяцького району відбулося офіційне відкриття комунальної організації Краснолуцька місцева пожежна охорона. В урочистому заході взяли участь: заступник директора Департаменту запобігання надзвичайним ситуаціям апарату ДСНС України Павло Афанасьєв, начальник Головного управління ДСНС України у Полтавській області Володимир Салогуб, голова Гадяцької районної державної адміністрації Олексій Матюшенко, голова Гадяцької районної ради Володимир Нікітенко, голова Краснолуцької сільської ради Віктор Романенко та інші.

Новостворений підрозділ пожежної охорони у цілодобовому режимі надаватиме допомогу та ліквідовуватиме пожежі на території Краснолуцької, Римарівської, Сватківської, Малопобиванської та Гречанівської сільських рад.

Під час офіційного відкриття комунальної організації начальник Головного управління ДСНС України у Полтавській області Володимир Салогуб вручив керівнику Краснолуцької місцевої пожежної охорони ключі від пожежного автомобіля та зауважив, що дана подія важлива для кожного мешканця громади.

«Кожна людина повинна відчувати себе в безпеці, бути впевненою, що у разі виникнення будь-якої надзвичайної події вона отримає кваліфіковану та своєчасну допомогу. Відкриття та належне функціонування підрозділу місцевої пожежної охорони забезпечить оперативне реагування на усі виклики», - наголосив Володимир Салогуб.

Заступник директора Департаменту запобігання надзвичайним ситуаціям апарату ДСНС України Павло Афанасьєв зазначив, що працівники МПО також можуть проводити профілактичну роботу з населенням сільських рад.

«Працівники місцевої пожежної охорони можуть долучатися до інформаційно-роз’яснювальної роботи, зокрема нагадувати односельчанам правила пожежної безпеки. Сподіваюсь, що така форма профілактичної роботи в сукупності комплексу заходів, що проводять рятувальники, допоможе запобігти пожежам в приватних домогосподарствах», - підкреслив Павло Афанасьєв.

Після урочистого відкриття, заступник директора Департаменту запобігання надзвичайним ситуаціям апарату ДСНС України Павло Афанасьєв здійснив першу перевірку Краснолуцької місцевої пожежної охорони, про що зробив відповідний запис у книзі служби.

Варто додати, що відкриття місцевої пожежної охорони в Гадяцькому районі стало можливим завдяки тісній взаємодії керівництва Головного управління ДСНС України у Полтавській області та органів місцевої й обласної влад. До офіційного відкриття працівники Краснолуцької місцевої пожежної охорони пройшли необхідне навчання та отримали відповідні допуски для проведення аварійно-рятувальних робіт та гасіння пожеж.

IMG_2143.JPG                                IMG_2167.JPG

IMG_2152.JPG                                  IMG_2214.JPG

IMG_2219.JPG                                 IMG_2225.JPG

                                                                                           IMG_2103.JPG

 

ГУ ДСНС України у Полтавській області


   
Останні новини
19 Квітня16:12 Рятувальники Полтавщини нагадують дітлахам правила безпечної поведінки
19 Квітня14:18 Увага! Попередження про пориви вітру
19 Квітня14:01 Глава Уряду Володимир Гройсман анонсував звіт ДСНС по перевірках громадських об’єктів
19 Квітня13:40 Полтавські рятувальники провели тренування з ліквідації умовної пожежі в торговельному центрі (ВІДЕО)
19 Квітня13:04 “Співпраця з Європейською економічною комісією ООН сприятиме зміцненню потенціалу України щодо попередження та ліквідації наслідків транскордонних надзвичайних ситуацій”, - Микола Чечоткін
19 Квітня08:22 В ДСНС обговорили питання приєднання України до Конвенції Європейської економічної комісії ООН про транскордонний вплив промислових аварій
18 Квітня14:45 На Полтавщині проходять масштабні тренування з ліквідації умовної надзвичайної ситуації на гідроспорудах Дніпровського каскаду
18 Квітня10:04 Керівний склад територіальних органів і формувань центрального підпорядкування ДСНС покращив навички організації управління діями сил і засобів під час реагування на надзвичайні ситуації та гасіння пожеж
18 Квітня09:03 Психолог Головного управління провела для дітей гру «Кмітливий юний пожежний»
17 Квітня14:35 Відбулися урочистості з нагоди Дня пожежної охорони
17 Квітня13:36 На травневі свята рятувальники ДСНС нестимуть службу у посиленому режимі
17 Квітня09:03 Увага! Попередження про пожежну небезпеку в Полтавській області
17 Квітня08:58 Привітання начальника Головного управління Володимира Салогуба з Днем пожежної охорони!
17 Квітня08:51 Привітання Голови ДСНС України Миколи Чечоткіна з Днем пожежної охорони!
16 Квітня09:18 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 57 осіб та ліквідували 3 тис. 990 пожеж
Останні новини