ГоловнаОстанні новини15 Березня, 2018р.
 Версія для друку

Відбулося офіційне відкриття Краснолуцької місцевої пожежної охорони (ВІДЕО)

Опубліковано: 15.03.2018, 16:46

15 березня в селі Красна Лука Гадяцького району відбулося офіційне відкриття комунальної організації Краснолуцька місцева пожежна охорона. В урочистому заході взяли участь: заступник директора Департаменту запобігання надзвичайним ситуаціям апарату ДСНС України Павло Афанасьєв, начальник Головного управління ДСНС України у Полтавській області Володимир Салогуб, голова Гадяцької районної державної адміністрації Олексій Матюшенко, голова Гадяцької районної ради Володимир Нікітенко, голова Краснолуцької сільської ради Віктор Романенко та інші.

Новостворений підрозділ пожежної охорони у цілодобовому режимі надаватиме допомогу та ліквідовуватиме пожежі на території Краснолуцької, Римарівської, Сватківської, Малопобиванської та Гречанівської сільських рад.

Під час офіційного відкриття комунальної організації начальник Головного управління ДСНС України у Полтавській області Володимир Салогуб вручив керівнику Краснолуцької місцевої пожежної охорони ключі від пожежного автомобіля та зауважив, що дана подія важлива для кожного мешканця громади.

«Кожна людина повинна відчувати себе в безпеці, бути впевненою, що у разі виникнення будь-якої надзвичайної події вона отримає кваліфіковану та своєчасну допомогу. Відкриття та належне функціонування підрозділу місцевої пожежної охорони забезпечить оперативне реагування на усі виклики», - наголосив Володимир Салогуб.

Заступник директора Департаменту запобігання надзвичайним ситуаціям апарату ДСНС України Павло Афанасьєв зазначив, що працівники МПО також можуть проводити профілактичну роботу з населенням сільських рад.

«Працівники місцевої пожежної охорони можуть долучатися до інформаційно-роз’яснювальної роботи, зокрема нагадувати односельчанам правила пожежної безпеки. Сподіваюсь, що така форма профілактичної роботи в сукупності комплексу заходів, що проводять рятувальники, допоможе запобігти пожежам в приватних домогосподарствах», - підкреслив Павло Афанасьєв.

Після урочистого відкриття, заступник директора Департаменту запобігання надзвичайним ситуаціям апарату ДСНС України Павло Афанасьєв здійснив першу перевірку Краснолуцької місцевої пожежної охорони, про що зробив відповідний запис у книзі служби.

Варто додати, що відкриття місцевої пожежної охорони в Гадяцькому районі стало можливим завдяки тісній взаємодії керівництва Головного управління ДСНС України у Полтавській області та органів місцевої й обласної влад. До офіційного відкриття працівники Краснолуцької місцевої пожежної охорони пройшли необхідне навчання та отримали відповідні допуски для проведення аварійно-рятувальних робіт та гасіння пожеж.

IMG_2143.JPG                                IMG_2167.JPG

IMG_2152.JPG                                  IMG_2214.JPG

IMG_2219.JPG                                 IMG_2225.JPG

                                                                                           IMG_2103.JPG

 

ГУ ДСНС України у Полтавській області


   
Останні новини
15 Жовтня09:57 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 37 осіб та ліквідували 1 тис. 681 пожежу
15 Жовтня09:54 Оперативна інформація щодо ліквідації наслідків пожежі на території 6 арсеналу Міністерства оборони поблизу смт Дружба (станом на 7 год. 00 хв. 15 жовтня 2018 року)
14 Жовтня14:07 Полтавські рятувальники взяли участь в заходах до Дня захисника України (ВІДЕО)
14 Жовтня09:59 Шановні колеги! Дорогі ветерани! Вітаю вас із Днем захисника України.
14 Жовтня08:40 Привітання начальника Головного управління ДСНС України у Полтавській області з Днем захисника України
14 Жовтня08:02 Оперативна інформація щодо ліквідації наслідків пожежі на території 6 арсеналу Міністерства оборони поблизу смт Дружба
13 Жовтня09:37 В рамках громадської акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти» рятувальники навчають дітей правилам безпеки
13 Жовтня09:12 Оперативна інформація щодо ліквідації наслідків пожежі на території 6 арсеналу Міністерства оборони поблизу смт Дружба (станом на 7 год. 13 жовтня)
12 Жовтня13:31 Рятувальники Полтавщини працюватимуть у посиленому режимі несення служби у період відзначення Дня захисника України
12 Жовтня13:20 У Головному управлінні відбулися урочистості з нагоди Дня захисника України
12 Жовтня08:41 Будьте обережними під час використання піротехнічних виробів!
12 Жовтня08:00 Оперативна інформація щодо ліквідації наслідків пожежі на території 6 арсеналу Міністерства оборони поблизу смт Дружба (станом на 7:30 12 жовтня)
11 Жовтня16:59 Рятувальники провели пізнавальний захід для школярів
11 Жовтня11:37 Проведено тренінгове заняття з 12 слухачами навчального пункту.
11 Жовтня10:12 Оперативна інформація щодо ліквідації наслідків пожежі на території 6 арсеналу Міністерства оборони поблизу смт Дружба (станом на 8 год. 30 хв. 11 жовтня)
Останні новини