ГоловнаОстанні новини15 Березня, 2018р.
 Версія для друку

Відбулося офіційне відкриття Краснолуцької місцевої пожежної охорони (ВІДЕО)

Опубліковано: 15.03.2018, 16:46

15 березня в селі Красна Лука Гадяцького району відбулося офіційне відкриття комунальної організації Краснолуцька місцева пожежна охорона. В урочистому заході взяли участь: заступник директора Департаменту запобігання надзвичайним ситуаціям апарату ДСНС України Павло Афанасьєв, начальник Головного управління ДСНС України у Полтавській області Володимир Салогуб, голова Гадяцької районної державної адміністрації Олексій Матюшенко, голова Гадяцької районної ради Володимир Нікітенко, голова Краснолуцької сільської ради Віктор Романенко та інші.

Новостворений підрозділ пожежної охорони у цілодобовому режимі надаватиме допомогу та ліквідовуватиме пожежі на території Краснолуцької, Римарівської, Сватківської, Малопобиванської та Гречанівської сільських рад.

Під час офіційного відкриття комунальної організації начальник Головного управління ДСНС України у Полтавській області Володимир Салогуб вручив керівнику Краснолуцької місцевої пожежної охорони ключі від пожежного автомобіля та зауважив, що дана подія важлива для кожного мешканця громади.

«Кожна людина повинна відчувати себе в безпеці, бути впевненою, що у разі виникнення будь-якої надзвичайної події вона отримає кваліфіковану та своєчасну допомогу. Відкриття та належне функціонування підрозділу місцевої пожежної охорони забезпечить оперативне реагування на усі виклики», - наголосив Володимир Салогуб.

Заступник директора Департаменту запобігання надзвичайним ситуаціям апарату ДСНС України Павло Афанасьєв зазначив, що працівники МПО також можуть проводити профілактичну роботу з населенням сільських рад.

«Працівники місцевої пожежної охорони можуть долучатися до інформаційно-роз’яснювальної роботи, зокрема нагадувати односельчанам правила пожежної безпеки. Сподіваюсь, що така форма профілактичної роботи в сукупності комплексу заходів, що проводять рятувальники, допоможе запобігти пожежам в приватних домогосподарствах», - підкреслив Павло Афанасьєв.

Після урочистого відкриття, заступник директора Департаменту запобігання надзвичайним ситуаціям апарату ДСНС України Павло Афанасьєв здійснив першу перевірку Краснолуцької місцевої пожежної охорони, про що зробив відповідний запис у книзі служби.

Варто додати, що відкриття місцевої пожежної охорони в Гадяцькому районі стало можливим завдяки тісній взаємодії керівництва Головного управління ДСНС України у Полтавській області та органів місцевої й обласної влад. До офіційного відкриття працівники Краснолуцької місцевої пожежної охорони пройшли необхідне навчання та отримали відповідні допуски для проведення аварійно-рятувальних робіт та гасіння пожеж.

IMG_2143.JPG                                IMG_2167.JPG

IMG_2152.JPG                                  IMG_2214.JPG

IMG_2219.JPG                                 IMG_2225.JPG

                                                                                           IMG_2103.JPG

 

ГУ ДСНС України у Полтавській області


   
Останні новини
23 Липня10:17 Володимир Салогуб: своїм прикладом закликаємо людей дотримуватися безпечної поведінки на воді
23 Липня09:24 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 51 особу та ліквідували 1 тис. 111 пожеж
23 Липня07:52 Увага! Попередження про погіршення погодних умов
21 Липня10:11 Полтавські рятувальники пропливуть на байдарках, щоб привернути увагу громадян до важливості дотримання правил безпеки на воді
21 Липня09:57 Увага! Попередження про грози в Україні
21 Липня09:54 Микола Чечоткін нагородив рятувальників, що брали участь у ліквідації пожежі у Зоні відчуження та безумовного відселення
20 Липня15:01 Відбулися змагання на кращу ланку газодимозахисної служби області
20 Липня10:52 Увага! Попередження про погіршення погодних умов
20 Липня10:45 Рятувальники роз’яснили дітлахам правила безпечного відпочинку
19 Липня15:37 Стали відомі імена переможців І етапу конкурсу «Кращий начальник караулу»
19 Липня13:23 Микола Чечоткін: міжнародна підтримка відіграє важливу роль у посиленні спроможностей піротехнічних підрозділів Служби у галузі гуманітарного розмінування
19 Липня10:58 Рятувальники розповідають громадянам як уберегтися від небезпек
18 Липня14:31 Увага! Попередження про погіршення погодних умов
18 Липня14:27 Як не стати жертвою блискавки під час грози?
18 Липня10:54 Новосанжарські рятувальники нагадали юним відпочивальникам правила безпеки життєдіяльності
Останні новини