ГоловнаОстанні новини5 Березня, 2018р.
 Версія для друку

Рятувальники підбили підсумки роботи за лютий місяць

Опубліковано: 05.03.2018, 15:05

5 березня в приміщенні ГУ ДСНС України у Полтавській області відбулася нарада по підсумкам роботи Головного управління та підпорядкованих підрозділів у лютому поточного року.

На початку засідання тимчасово виконуючий обов’язки начальника Головного управління ДСНС України у Полтавській області Олег Горбенко нагадав присутнім основні пріоритети в роботі рятувальників Полтавщини та наголосив на обов’язковому дотриманні антикорупційного законодавства.

Під час наради було проаналізовано роботи підпорядкованих підрозділів з питань реагування на надзвичайні ситуації, обговорено стан організації державного нагляду (контролю) у сфері пожежної та техногенної безпеки, стан ресурсного забезпечення та утримання матеріально-технічної бази підрозділів. Також, присутні розглянули питання щодо кадрового забезпечення, стан зміцнення дисципліни та дотримання законності серед особового складу. Крім того, на нараді обговорили поточний стан та завдання щодо створення пожежно-рятувальних підрозділів місцевої пожежної охорони.

Підбиваючи підсумки наради, т.в.о начальника Головного управління Олег Горбенко націлив особовий склад на своєчасне виконання поставлених завдань, зокрема оперативне реагування на будь-які надзвичайні ситуації та посилення профілактичних заходів спрямованих на зменшення виникнення пожеж у житловому секторі та загибелі й травмуванні людей під час надзвичайних подій.

19.jpg                 20.jpg

                                                                               21.jpg

ГУ ДСНС України у Полтавській області


   
Останні новини
20 Вересня16:14 Оржицькі рятувальники провели тактико-спеціальні навчання на території цукрового заводу
19 Вересня10:50 Кобеляцькі рятувальники нагадали школярам правила безпеки життєдіяльності
19 Вересня09:09 Увага! Попередження про пожежну небезпеку по Україні
19 Вересня09:06 У ДСНС розоблено та видано словничок фемінітивів для прес-офіцерів та прес-офіцерок територіальних управлінь
19 Вересня09:03 Рятувальники ДСНС вибороли срібло у загальнокомандному заліку на XIV Чемпіонаті cвіту з пожежно-прикладного спорту
19 Вересня08:59 В Оржиці рятувальники провели громадську акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти!»
17 Вересня13:45 Привітання Президента України з Днем рятівника!
17 Вересня13:42 Привітання Прем'єр-міністра України з Днем рятівника!
17 Вересня13:39 Привітання Голови Верховної Ради України з Днем рятівника!
17 Вересня12:29 Відбулися урочистості з нагоди Дня рятівника
17 Вересня09:03 Привітання Голови ДСНС з Днем рятівника!
17 Вересня08:18 Привітання начальника Головного управління ДСНС України у Полтавській області з Днем рятівника!
15 Вересня15:56 Напередодні Дня рятівника у Києві відбулися урочисті заходи
15 Вересня15:51 В рамках урочистостей з нагоди Дня рятівника службових рятувальних собак-ветеранів провели на заслужений відпочинок (ВІДЕО)
15 Вересня15:43 У Києві нагородили перших переможниць та призерок Міжнародних змагань “Найсильніший пожежний-рятувальник”
Останні новини