ГоловнаОстанні новини9 Січня, 2018р.
 Версія для друку

Відбулася робоча нарада щодо підготовки Головного управління до комплексної перевірки територіальної підсистеми ЄДСЦЗ Полтавської області

Опубліковано: 09.01.2018, 17:09

9 січня під головуванням начальника Головного управління ДСНС України у Полтавській області Володимира Салогуба відбулася нарада з керівниками управлінь, відділів, секторів Головного управління щодо визначення завдань та основних заходів з підготовки до комплексної перевірки виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань цивільного захисту, техногенної і пожежної безпеки та діяльності аварійно-рятувальної служби територіальної підсистеми Єдиної державної системи цивільного захисту Полтавської області, яка відбудеться в березні поточного року.

Очільник обласної Служби порятунку «101» поставив перед співробітниками основні завдання та пріоритети у роботі Головного управління та підпорядкованих підрозділів у 2018 році.  

«Створення та оновлення місцевої пожежної охорони в громадах є дуже важливою складовою забезпечення безпеки населення, особливо в сільській місцевості. Ми повинні й надалі активно працювати у цьому напрямку. Фахівцям Служби необхідно посилити профілактичну роботу на об’єктах та в житловому секторі, аби зменшити кількість пожеж та постраждалих внаслідок надзвичайних подій. Ще раз наголошую, що при виконанні службової діяльності необхідно неухильно дотримуватись вимог антикорупційного законодавства», - зауважив Володимир Салогуб.  

Головний рятувальник Полтавщини звернув особливу увагу на проведенні в повному обсязі комплексу заходів необхідних для виконання поставлених завдань.

«Впевнений, що особовий склад Полтавського гарнізону ДСНС України вкотре підтвердить високий рівень підготовки та фаховість», - наголосив Володимир Салогуб.

 

10.jpg             11.jpg

12.jpg             13.jpg

ГУ ДСНС України у Полтавській області


   
Останні новини
20 Вересня16:14 Оржицькі рятувальники провели тактико-спеціальні навчання на території цукрового заводу
19 Вересня10:50 Кобеляцькі рятувальники нагадали школярам правила безпеки життєдіяльності
19 Вересня09:09 Увага! Попередження про пожежну небезпеку по Україні
19 Вересня09:06 У ДСНС розоблено та видано словничок фемінітивів для прес-офіцерів та прес-офіцерок територіальних управлінь
19 Вересня09:03 Рятувальники ДСНС вибороли срібло у загальнокомандному заліку на XIV Чемпіонаті cвіту з пожежно-прикладного спорту
19 Вересня08:59 В Оржиці рятувальники провели громадську акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти!»
17 Вересня13:45 Привітання Президента України з Днем рятівника!
17 Вересня13:42 Привітання Прем'єр-міністра України з Днем рятівника!
17 Вересня13:39 Привітання Голови Верховної Ради України з Днем рятівника!
17 Вересня12:29 Відбулися урочистості з нагоди Дня рятівника
17 Вересня09:03 Привітання Голови ДСНС з Днем рятівника!
17 Вересня08:18 Привітання начальника Головного управління ДСНС України у Полтавській області з Днем рятівника!
15 Вересня15:56 Напередодні Дня рятівника у Києві відбулися урочисті заходи
15 Вересня15:51 В рамках урочистостей з нагоди Дня рятівника службових рятувальних собак-ветеранів провели на заслужений відпочинок (ВІДЕО)
15 Вересня15:43 У Києві нагородили перших переможниць та призерок Міжнародних змагань “Найсильніший пожежний-рятувальник”
Останні новини