ГоловнаОстанні новини9 Січня, 2018р.
 Версія для друку

Відбулася робоча нарада щодо підготовки Головного управління до комплексної перевірки територіальної підсистеми ЄДСЦЗ Полтавської області

Опубліковано: 09.01.2018, 17:09

9 січня під головуванням начальника Головного управління ДСНС України у Полтавській області Володимира Салогуба відбулася нарада з керівниками управлінь, відділів, секторів Головного управління щодо визначення завдань та основних заходів з підготовки до комплексної перевірки виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань цивільного захисту, техногенної і пожежної безпеки та діяльності аварійно-рятувальної служби територіальної підсистеми Єдиної державної системи цивільного захисту Полтавської області, яка відбудеться в березні поточного року.

Очільник обласної Служби порятунку «101» поставив перед співробітниками основні завдання та пріоритети у роботі Головного управління та підпорядкованих підрозділів у 2018 році.  

«Створення та оновлення місцевої пожежної охорони в громадах є дуже важливою складовою забезпечення безпеки населення, особливо в сільській місцевості. Ми повинні й надалі активно працювати у цьому напрямку. Фахівцям Служби необхідно посилити профілактичну роботу на об’єктах та в житловому секторі, аби зменшити кількість пожеж та постраждалих внаслідок надзвичайних подій. Ще раз наголошую, що при виконанні службової діяльності необхідно неухильно дотримуватись вимог антикорупційного законодавства», - зауважив Володимир Салогуб.  

Головний рятувальник Полтавщини звернув особливу увагу на проведенні в повному обсязі комплексу заходів необхідних для виконання поставлених завдань.

«Впевнений, що особовий склад Полтавського гарнізону ДСНС України вкотре підтвердить високий рівень підготовки та фаховість», - наголосив Володимир Салогуб.

 

10.jpg             11.jpg

12.jpg             13.jpg

ГУ ДСНС України у Полтавській області


   
Останні новини
17 Березня09:23 “Враховуючи прогноз, ми маємо бути готові до будь-якого розвитку ситуації”, - Микола Чечоткін (ВІДЕО)
17 Березня08:00 Увага! Попередження про погіршення погодних умов у Полтавській області
16 Березня14:56 Рятувальники розповідають громадянам як не допустити пожежі в будинку
16 Березня10:15 Комісія ДСНС продовжує на території Полтавської області перевіряти стан реалізації державної політики у сфері цивільного захисту населення (ВІДЕО)
15 Березня16:46 Відбулося офіційне відкриття Краснолуцької місцевої пожежної охорони (ВІДЕО)
15 Березня16:40 Психолог Головного управління провела тренінг для голів сільських та селищних рад
15 Березня14:29 Рятувальники провели пізнавальні акції для дітей
15 Березня13:24 В ДСНС відбулася селекторна нарада у режимі відеоконференції із представниками територіальних прес-служб відомства
14 Березня14:22 Полтавські рятувальники нагадали соціальним працівникам правила безпеки життєдіяльності
14 Березня14:20 Увага! Попередження про погіршення погодних умов у Полтавській області
14 Березня13:58 Верховна Рада України ухвалила Законопроект «Про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Болгарія про про співробітництво в разі виникнення катастроф»
14 Березня10:37 Козельщинські рятувальники нагадали школярам правила пожежної безпеки
13 Березня17:21 На Полтавщині триває комплексна перевірка заходів державної політики у сфері цивільного захисту
13 Березня13:37 Рятувальники застерігають рибалок про небезпеки перебування на тонкому льоду
13 Березня10:20 З початку 2018 року піротехніки ДСНС України вилучили та знищили вже понад 9 тисяч вибухонебезпечних предметів (ВІДЕО)
Останні новини