ГоловнаОстанні новини10 Жовтня, 2017р.
 Версія для друку

У рамках виїзної наради обговорили хід робіт зі створення Центру безпеки громади

Опубліковано: 10.10.2017, 15:35

10 жовтня за участі голови Полтавської обласної державної адміністрації Валерія Головка, начальника Головного управління ДСНС України у Полтавській області Володимира Салогуба, депутата Верховної Ради України Андрія Реки, голови Кобеляцької РДА Таміли Шевченко та інших відбулася виїзна нарада в с. Бутенки Кобеляцького району.

Учасники наради оглянули місце розташування майбутнього Центру безпеки громади, обговорили хід виконання робіт та нагальні питання щодо створення закладу, де одночасно перебуватимуть рятувальники та представники поліції. Таке компактне розташування оперативних служб дозволить ефективніше виконувати поставлені завдання, швидше реагувати на надзвичайні події та своєчасно надавати допомогу мешканцям Бутенківської громади.

«Спираючись на європейський досвід необхідно побудувати такий Центр безпеки, який би задовольнив потреби громадян. Сподіваюсь, що після введення у експлуатацію, скоротиться кількість загиблих унаслідок дорожньо-транспортних пригод. Створення Центру є необхідним, а значення його для громади важливе», - зауважив Валерій Головко.

Начальник Головного управління ДСНС України у Полтавській області Володимир Салогуб додав, що робота над такими проектами вимагає значних зусиль та концентрації, ефективної взаємодії усіх, хто бере участь у створенні та забезпеченні подальшого функціонування.

«Ми провели консультації та робочі зустрічі з відповідними службами, зокрема роз’яснили вимоги до будівлі та приміщень, де працюватимуть рятувальники. Робота у цьому напрямку триває і вже є певні позитивні результати», - підкреслив Володимир Салогуб.

                                                                                        30.jpg

ГУ ДСНС України у Полтавській області


   
Останні новини
12 Грудня14:38 Рятувальники Полтавщини роз’яснюють громадянам як запобігти пожежі в будинку
12 Грудня10:02 З початку року піротехніки ДСНС України вилучили та знищили понад 80 тисяч вибухонебезпечних предметів
11 Грудня15:27 Відбувся обласний форум «Розвиток місцевої пожежної охорони в умовах децентралізації та розвитку міжмуніципального співробітництва» (ВІДЕО)
11 Грудня10:36 Психологи Служби порятунку «101» продовжують навчання з питань захисту психічного здоров’я та психосоціального благополуччя населення
11 Грудня09:43 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 28 осіб та ліквідували 747 пожеж
11 Грудня07:00 Увага! Попередження про налипання мокрого снігу та ожеледицю
10 Грудня09:52 Рятувальники активізували роботу серед населення, щодо попередження пожеж у житлі
8 Грудня17:59 Відбулося офіційне відкриття комунальної організації Рашівська місцева пожежна охорона (ВІДЕО)
8 Грудня15:37 Пам’ятка з реалізації і захисту прав учасників антитерористичної операції, членів їх сімей та внутрішньо переміщених осіб і постраждалих внаслідок зазначеної операції
8 Грудня15:25 Пам’ятка населенню з реалізації захисту прав людини
8 Грудня13:22 Гадяцькі рятувальники провели навчання для працівників місцевої пожежної охорони
8 Грудня11:08 Психолог ДСНС провела навчання з принципів першої психологічної допомоги
7 Грудня16:48 Начальник Головного управління з робочою поїздкою відвідав Миргородський район
7 Грудня14:03 Рятувальники пропагують безпечне життя серед школярів
7 Грудня13:56 На заході присвяченому Дню вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС рятувальники роз’яснили алгоритм дій при радіаційній загрозі
Останні новини