ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 5290

Останні новини

15 Жовтня09:57 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 37 осіб та ліквідували 1 тис. 681 пожежу
Впродовж минулого тижня (з 8.10 по 14.10) підрозділи Державної служби України з надзвичайних ситуацій здійснювали виїзди для проведення заходів із запобігання надзвичайним ситуаціям, оперативного реагування на події та ліквідації їх наслідків, гасіння пожеж, проведення інших рятувальних заходів.
15 Жовтня09:54 Оперативна інформація щодо ліквідації наслідків пожежі на території 6 арсеналу Міністерства оборони поблизу смт Дружба (станом на 7 год. 00 хв. 15 жовтня 2018 року)
14 жовтня, авіацією ДСНС здійснено авіаційну розвідку технічної території арсеналу, двома пожежними літаками АН-32П проведено 10 скидів води (80 тон) у межах арсеналу та вертольотом МІ-8МТ поза технічною територією – 11 скидів (22 тони), всього з початку робіт – 144 скиди води (804 тони); пожежно-рятувальними підрозділами організовано безперебійну заправку водою пожежних танків та наповнення пожежного водоймища (об'ємом 200 м. куб.) за допомогою пожежної насосної станції.
14 Жовтня14:07 Полтавські рятувальники взяли участь в заходах до Дня захисника України (ВІДЕО)
14 жовтня у м. Полтава рятувальники, разом із представниками Полтавської обласної державної адміністрації, Полтавської обласної ради, духовенства, громадських організацій, навчальних закладів, а також багатьох небайдужих полтавців, долучилися до урочистостей до Дня захисника України.
14 Жовтня09:59 Шановні колеги! Дорогі ветерани! Вітаю вас із Днем захисника України.
У цей день ми вшановуємо мужність та героїзм захисників рідної землі на всіх етапах її історії. Український народ століттями здобував своє право на свободу та незалежність. Свята пам’ять про Героїв, які поклали своє життя за Україну, залишається з нами як високий зразок відваги, сили духу і самопожертви. Вже протягом чотирьох років на сході нашої Держави захисники відстоюють незалежність та територіальну цілісність у боротьбі з російським агресором.
14 Жовтня08:40 Привітання начальника Головного управління ДСНС України у Полтавській області з Днем захисника України
Прийміть найкращі побажання і щирі поздоровлення з Днем захисника України – святом мужності, честі й доблесті, стійкості і шляхетності, святом гідних і сильних чоловіків.
14 Жовтня08:02 Оперативна інформація щодо ліквідації наслідків пожежі на території 6 арсеналу Міністерства оборони поблизу смт Дружба
О 3 год. 40 хв. 9 жовтня до ДСНС надійшла інформація про те, що на території військового арсеналу Міністерства оборони поблизу смт Дружба Ічнянського району Чернігівської області виникла пожежа з подальшою детонацією боєприпасів.
13 Жовтня09:37 В рамках громадської акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти» рятувальники навчають дітей правилам безпеки
Цікавий та пізнавальний захід з вивчення правил безпеки життєдіяльності рятувальники провели спільно із вихованцями М’якеньківського навчально-виховного комплексу Решетилівського району. Традиційно захід складався з двох частин: показових виступів пожежно-рятувального підрозділу та конкурсно-розважальної програми.
13 Жовтня09:12 Оперативна інформація щодо ліквідації наслідків пожежі на території 6 арсеналу Міністерства оборони поблизу смт Дружба (станом на 7 год. 13 жовтня)
У продовж дня літаками Ан-32П та вертольотом Мі-8 ДСНС продовжувалось гасіння окремих осередків пожежі, здійснено 39 скидів води (186 тонн), всього з початку робіт – 85 скидів (554 тонн). Пожежно-рятувальними підрозділами забезпечено безперебійну заправку водою пожежних танків Міноборони. Упродовж дня відпрацьовано 37 повідомлень населення про виявлення боєприпасів.
12 Жовтня13:31 Рятувальники Полтавщини працюватимуть у посиленому режимі несення служби у період відзначення Дня захисника України
З метою оперативного реагування на надзвичайні події та ситуації у період відзначення Дня захисника України, підрозділи ДСНС України переведені на посилений режим несення служби. В Полтавській області цілодобово на чергуванні перебуватимуть 221 чоловік особового складу та 71 одиниця техніки. Також, Головне управління готове забезпечити введення в бойові розрахунки резервної техніки та особового складу для виконання завдань за призначенням додатково 242 рятувальники та 89 одиниць спеціальної та інженерної техніки, а також піротехнічні розрахунки.
12 Жовтня13:20 У Головному управлінні відбулися урочистості з нагоди Дня захисника України
12 жовтня в актовому залі Головного управління ДСНС України у Полтавській області відбувся урочистий захід з нагоди Дня захисника України. Вітаючи особовий склад з державним святом начальник Головного управління Володимир Салогуб наголосив, що служіння своєму народу – найвища честь, покликання та обов’язок.
12 Жовтня08:41 Будьте обережними під час використання піротехнічних виробів!
На теперішній час в Україні широкого розповсюдження набули різноманітні побутові піротехнічні вироби, що є невід’ємним атрибутом будь-якого святкового дійства. Постає питання, яким чином піротехнічна продукція потрапляє до українського споживача і чи має вона під собою законне підґрунтя? Однозначно на це питання відповісти не можливо, так як піротехнічна продукція виробляється як вітчизняними підприємствами, що в своїй діяльності керуються відповідними нормативними документами, так і імпортуються (легальними чи нелегальними шляхами) із за кордону.
12 Жовтня08:00 Оперативна інформація щодо ліквідації наслідків пожежі на території 6 арсеналу Міністерства оборони поблизу смт Дружба (станом на 7:30 12 жовтня)
Станом на 7:30 12 жовтня, двома пожежними літаками АН-32П ДСНС України здійснено 25 скидів води (200 тонн), всього з початку робіт – 46 скидів води (368 тон). Організовано заповнення водою 2 пожежних водоймищ Міноборони на технічній території арсеналу. Піротехнічними підрозділами забезпечено реагування на 53 заявки.
11 Жовтня16:59 Рятувальники провели пізнавальний захід для школярів
У рамках громадської акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти!» співробітники Головного управління ДСНС України у Полтавській області проводять для школярів та вихованців дитячих садочків цікаві та пізнавальні заходи. Зустрічаючись із дітьми, рятувальники роз’яснюють основні правила безпеки життєдіяльності, нагадують про небезпеки пустощів із вогнем, навчають як поводитися під час різних екстремальних ситуацій. З профілактичними лекціями фахівці Служби порятунку «101» відвідують навчальні заклади області, проводять екскурсії по пожежно-рятувальним частинам.
11 Жовтня11:37 Проведено тренінгове заняття з 12 слухачами навчального пункту.
Психологічні та соціальні наслідки перебування та роботи в надзвичайних ситуаціях можуть бути гострими протягом короткого періоду, але вони також можуть підривати психічне здоров’я та психосоціальне благополуччя постраждалого населення у тривалій перспективі. Такі наслідки можуть загрожувати миру, дотриманню прав людини та процесам розвитку. Таким чином, одним із пріоритетів при виникненні надзвичайних ситуацій є захист і покращення психічного здоров’я та психосоціального благополуччя населення.
11 Жовтня10:12 Оперативна інформація щодо ліквідації наслідків пожежі на території 6 арсеналу Міністерства оборони поблизу смт Дружба (станом на 8 год. 30 хв. 11 жовтня)
Станом на 8 годину 30 хвилин 11 жовтня інтенсивність вибухів боєприпасів на технічній території військового складу Міноборони в Ічнянському районі значно зменшилась. Загиблих і травмованих внаслідок надзвичайної ситуації не зафіксовано. Пожежною авіацією ДСНС забезпечено гасіння окремих осередків пожежі на технічній території арсеналу, літаками Ан-32П 11 жовтня здійснено 3 скиди (24 тони), з початку робіт здійснено 24 скиди води (192 тони).
10 Жовтня14:36 Рятувальники проводять профілактично-роз'яснювальну роботу серед мешканців приватного житлового сектору
У зв’язку зі зменшенням температури повітря, громадяни починають використовувати газове, пічне опалення та додаткові електричні прилади для обігріву. Щоб запобігти виникненню пожеж у житловому секторі, співробітники Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Полтавській області проводять роз’яснювальну роботу серед населення.
10 Жовтня08:57 У Котельві рятувальники організували для школярів екскурсію до пожежно-рятувального підрозділу
В рамках проведення тижнів БЖД для дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів Котелевським РС ГУ ДСНС у Полтавській областбуло проведено для учнів 10-го класу Котелевської гімназії №1 імені С.А. Ковпака екскурсію до пожежно-рятувального підрозділу.
10 Жовтня08:24 Увага! Телефони Гарячої лінії на базі Ічнянської райдержадміністрації
За інформацією Чернігівської ОДА, на базі Ічнянської райдержадміністрації організовано цілодобову роботу Гарячої лінії за номером (046)2-678-274, (046) 3-321-445.
10 Жовтня08:21 Глава Уряду Володимир Гройсман, Голова ДСНС Микола Чечоткін та перший заступник Глави МВС Сергій Яровий відвідали пункт евакуації населення в смт Парафіївка
Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, Голова ДСНС Микола Чечоткін та перший заступник Міністра внутрішніх справ Сергій Яровий відвідали один із пунктів перебування евакуйованого населення в с. Парафіївка, де поспілкувалися із людьми. Нагадаємо, що станом на 11 годину, з зони можливого ураження було евакуйовано 12 тисяч 300 осіб.
10 Жовтня08:18 “В 16-ти кілометровій зоні будуть проведені роботи по очищенню від вибухонебезпечних предметів”, - Олег Мельчуцький
9 жовтня під час брифінгу приміщенні селищної ради Парафіївської ОТГ, Перший заступник Голови ДСНС Олег Мельчуцький зазначив, що протягом усього часу з моменту виникнення вибухів на території Арсеналу, підрозділами ДСНС ліквідовано 4 пожежі. Крім того, створено зведений загін піротехнічних підрозділів, який буде виконувати завдання з розчищення місцевості від вибухонебезпечних предметів.
10 Жовтня08:15 Оперативна інформація про пожежу та вибухи на території 6 арсеналу Міністерства оборони поблизу смт Дружба (станом на 7:00)
Станом на 7 годину, завдяки своєчасному оповіщенню населення та оперативному залученню 35 автобусів вдалося у найкоротший термін евакуювати понад 12 тис. 500 осіб з м. Ічня та 30 прилеглих населених пунктів, що знаходяться у 16-ти кілометровій зоні. З центральної районної лікарні евакуйовано 163 хворих до лікувальних закладів смт Парафіївка.
9 Жовтня10:55 Полтавська область: групу піротехнічних робіт Головного управління направлено у Чернігівську область для ліквідації наслідків надзвичайної ситуації
9 жовтня 5 чоловік особового складу та 2 одиниці техніки групи піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Полтавській області були направлені в Ічнянський район Чернігівської області для участі у ліквідації надзвичайної ситуації, що пов’язана з вибухами на 6-му арсеналі Збройних Сил України. Полтавські піротехніки разом з фахівцями з інших областей будуть проводити очищення території від боєприпасів.
9 Жовтня09:56 "Усі служби працюють в посиленому режимі, готові оперативно допомагати людям", - Володимир Гройсман
Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман провів засідання оперативного штабу. "Усі служби працюють в посиленому режимі, готові оперативно допомагати людям. Уся техніка, у тому числі пожежний потяг та літаки, в готовності", - сказав Глава Уряду.
9 Жовтня09:54 Оперативна інформація про пожежу та вибухи на території 6 арсеналу Міністерства оборони поблизу смт Дружба (станом на 9 год. 30 хв)
Станом на 9 год. 30 хв, на території складу спостерігається пожежа та вибухи з різною інтенсивністю. Територія 6 арсеналу становить близько 682,6 га, з них технічна територія – 402 га. Організовано евакуацію населення з зони можливого ураження. До евакуації залучено 35 автобусів. Евакуйовано близько 12 тис. осіб. Інформація щодо жертв та постраждалих не надходила.
8 Жовтня11:10 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 43 особи та ліквідували 1 тис. 246 пожеж
Впродовж минулого тижня (з 1.10 по 7.10) підрозділи Державної служби України з надзвичайних ситуацій здійснювали виїзди для проведення заходів із запобігання надзвичайним ситуаціям, оперативного реагування на події та ліквідації їх наслідків, гасіння пожеж, проведення інших рятувальних заходів.

    Твіт