ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 4615

Останні новини

12 Грудня14:38 Рятувальники Полтавщини роз’яснюють громадянам як запобігти пожежі в будинку
12-11 грудня фахівці Служби порятунку «101» провели інформаційно-профілактичні бесіди з мешканцями міст Полтава, Горішні Плавні, Кременчук, Миргород, Гадяцького, Полтавського, Оржицького, Хорольського, Решетилівського, Семенівського та Шишацького районів. Під час спілкування співробітники ДСНС роз’яснювали громадянам правила пожежної безпеки у побуті та вручили тематичні листівки.
12 Грудня10:02 З початку року піротехніки ДСНС України вилучили та знищили понад 80 тисяч вибухонебезпечних предметів
Піротехнічні підрозділи ДСНС України щодня проводять роботи щодо обстеження території країни, виявлення, вилучення та знищення вибухонебезпечних предметів, як часів минулих війн, так і сучасних боєприпасів. Лише впродовж минулих трьох діб здійснено 56 виїздів, під час яких виявлено 280 боєприпасів.
11 Грудня15:27 Відбувся обласний форум «Розвиток місцевої пожежної охорони в умовах децентралізації та розвитку міжмуніципального співробітництва» (ВІДЕО)
11 грудня у актовій залі Головного управління ДСНС України у Полтавській області, за участі голови Полтавської ОДА Валерія Головка, народного депутата України Андрія Реки, начальника Головного управління ДСНС України у Полтавській області Володимира Салогуба, представників Проекту «Реформа управління на сході України»,що виконується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH Тараса Журавля та Вячеслава Толкованова, директора Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської облдержадміністрації Інни Іщенко, представників територіальних громад та інших відбувся обласний форум «Розвиток місцевої пожежної охорони в умовах децентралізації та розвитку міжмуніципального співробітництва».
11 Грудня10:36 Психологи Служби порятунку «101» продовжують навчання з питань захисту психічного здоров’я та психосоціального благополуччя населення
11 грудня психолог ДСНС України ознайомила 30 слухачів відділу підготовки кадрів ПАТ «Укртатнафта» з основними принципами «Керівництва Міжвідомчого постійного комітету з питань психічного здоров’я та психосоціальної підтримки». Заняття було спрямоване на пропаганду психопрофілактики серед широких мас населення, підвищення рівня психологічної культури, ознайомлення з принципами забезпечення гуманітарних суб’єктів і громад стратегією планування й координування системи захисту психічного здоров’я та психосоціального благополуччя населення в розпалі надзвичайної ситуації.
11 Грудня09:43 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 28 осіб та ліквідували 747 пожеж
Впродовж минулого тижня (з 4.12 по 10.12) підрозділи Державної служби України з надзвичайних ситуацій здійснювали виїзди для проведення заходів із запобігання надзвичайним ситуаціям, оперативного реагування на події та ліквідації їх наслідків, гасіння пожеж, проведення інших рятувальних заходів.
11 Грудня07:00 Увага! Попередження про налипання мокрого снігу та ожеледицю
За даними УкрГідрометцентру, 11 грудня на території Полтавської області налипання мокрого снігу, діаметром 11-34 мм та замерзання дощу та мокрого снігу на переохолодженій земній поверхні.
10 Грудня09:52 Рятувальники активізували роботу серед населення, щодо попередження пожеж у житлі
Профілактичні відпрацювання, з метою мінімізації виникнення пожеж у побуті, наразі активно проводяться фахівцями Служби порятунку Полтавщини.
8 Грудня17:59 Відбулося офіційне відкриття комунальної організації Рашівська місцева пожежна охорона (ВІДЕО)
8 грудня в селі Рашівка Гадяцького району, за участі начальника Головного управління ДСНС України у Полтавській області Володимира Салогуба, голови Гадяцької районної державної адміністрації Олексія Матюшенко, Рашівського сільського голови Володимира Омельченка, представників Проекту «Реформа управління на сході України»,що виконується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH Тараса Журавля та Вячеслава Толкованова, представників духовенства та місцевої громади відбулося офіційне відкриття місцевої пожежної охорони.
8 Грудня15:37 Пам’ятка з реалізації і захисту прав учасників антитерористичної операції, членів їх сімей та внутрішньо переміщених осіб і постраждалих внаслідок зазначеної операції
На сьогодні в Україні у зв'язку з проведенням антитерористичної операції та тимчасовою окупацією території України постає питання захисту прав учасників АТО, членів їх сімей та внутрішньо переміщених осіб. Законом України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», учасників АТО було прирівняно до учасників бойових дій ( п.19 ст.6 цього Закону). Порядок надання статусу учасника бойових дій особам, які брали участь у проведенні антитерористичної операції, визначено постановою Кабінету Міністрів України від 20 серпня 2014 року №413 «Про затвердження Порядку надання статусу учасника бойових дій особам, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення».
8 Грудня15:25 Пам’ятка населенню з реалізації захисту прав людини
Пріоритетом для будь-якої держави має бути дотримання прав і свобод людини. У 1991 році Україна, зробила свій перший крок на шляху до ствердження демократичності та верховенства права. 28 червня 1996 року на 5-й сесії Верховної Ради України 2-го скликання було ухвалено Конституцію України, яка набрала чинності з дня її прийняття. Конституція України містить окремий розділ присвячений правам і свободам людини і громадянин (Розділ ІІ ст..ст.21-68 Конституції України), нею визначено, що всі люди є вільні і рівні у своїй гідності та правах. Права і свободи людини є невідчужуваними та непорушними.
8 Грудня13:22 Гадяцькі рятувальники провели навчання для працівників місцевої пожежної охорони
Фахівці 6-ї Державної пожежно-рятувальної частини та Гадяцького районного сектору ГУ ДСНС України у Полтавській області днями провели з працівниками та добровольцями нещодавно утвореної комунальної організації Рашівська місцева пожежна охорона теоретичне навчання та практичні відпрацювання.
8 Грудня11:08 Психолог ДСНС провела навчання з принципів першої психологічної допомоги
Психологи Головного управління ДСНС України у Полтавській області продовжують проводити різноманітні заходи, які направлені на навчання громади принципам першої психологічної допомоги. Одним з навчальних заходів, реалізованих психологічною службою стало проведення заняття у відділі підготовки кадрів в ПАТ «Укртатнафта».
7 Грудня16:48 Начальник Головного управління з робочою поїздкою відвідав Миргородський район
7 грудня начальник Головного управління ДСНС України у Полтавській області Володимир Салогуб з робочою поїздкою відвідав Миргородський район. Головний рятувальник Полтавщини зустрівся з особовим складом Миргородського районного відділу та 5-ї Державної пожежно-рятувальної частини. Володимир Салогуб розповів підлеглим про основні напрямки реформування Служби порятунку «101», зміни, які відбудуться в рамках реформи у наступному році, відповів на питання, що стосувалися службової діяльності. Також, очільник Полтавського гарнізону ДСНС України оглянув умови роботи миргородських вогнеборців.
7 Грудня14:03 Рятувальники пропагують безпечне життя серед школярів
Навчання дітей шкільного та дошкільного віку правилам безпеки життєдіяльності є одним із першочергових завдань для фахівців Служби порятунку.
7 Грудня13:56 На заході присвяченому Дню вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС рятувальники роз’яснили алгоритм дій при радіаційній загрозі
6 грудня в Полтавському професійному ліцеї для учнів ІІІ курсу відбувся відкритий урок на тему: «Вони першими ринулись в бій», присвячений Дню вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, який відзначається в Україні 14 грудня. На захід були запрошені: учасник ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС - колишній співробітник 1-ої Державної пожежно-рятувальної частини м. Полтави Валерій Івін та співробітники 3-ї Державної пожежно-рятувальної частини.
6 Грудня16:15 Фахівці Служби порятунку «101» нагадали громадянам основні правила пожежної безпеки у побуті (ВІДЕО)
6 грудня, у рамках всеукраїнського рейду житловим сектором країни «Безпека починається з кожного» фахівці Служби порятунку «101» разом з працівниками соціальних служб, журналістами та представниками місцевих органів влади у всіх районах Полтавської області провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з питань пожежної безпеки.
6 Грудня14:11 Полтавські рятувальники оглянули підвальні приміщення багатоповерхівок та провели профілактичні бесіди (ВІДЕО)
6 грудня фахівці 3-ої Державної пожежно-рятувальної частини разом із майстром техобслуговування комунального підприємства «ЖЕО-2» оглянули стан підвалів та технічних поверхів багатоповерхових житлових будинків Подільського району міста Полтави. Захаращені підвали та горища, куди деякі мешканці будинків зносять сміття або майно бувше у вжитку, можуть стати епіцентром масштабної пожежі. З настанням холодів все частіше виникають випадки, коли громадяни, переважно без постійного місця проживання, недотримуючись правил пожежної безпеки, спричиняють загорання в приміщеннях житлових будинків.
6 Грудня13:55 ДСНС України стала лідером рейтингу аналітичного дослідження «Відкритість Уряду 2:0», яке провів Офіс ефективного регулювання BRDO
З 7 по 25 жовтня Офіс ефективного регулювання BRDO проаналізував роботу 61 центрального органу виконавчої влади на предмет висвітлення їхньої діяльності, публічної інформації та розкриття відкритих баз даних. За результатами дослідження офіційних сайтів установ складено рейтинг «Відкритість уряду 2:0». За основу були взяті концептуальні положення законодавства про публічну інформацію, відкриті дані, постанови Кабінету Міністрів України про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики, а також затверджений Кабміном порядок ведення веб-сайтів державних органів влади й оприлюднення у мережі Інтернет інформації про діяльність органів виконавчої влади.
6 Грудня10:57 Рятувальники вирушають у всеукраїнський рейд щодо попередження пожеж у помешканнях громадян
Щодня в Україні виникають сотні пожеж, на яких гинуть та травмуються наші співвітчизники. А з настанням опалювального сезону, статистика трагічних випадків просто жахає. Безвідповідальне ставлення до власної безпеки, нехтування правилами безпечного поводження з пічним опаленням та електроприладами, паління у приміщенні, а також діти, залишені сам на сам із небезпеками... Всі ці фактори з високою вірогідністю призведуть до трагедії.
6 Грудня09:52 Привітання начальника Головного управління з Днем Збройних Сил України
Вітаю усіх військовослужбовців та ветеранів Збройних Сил України з професійним святом! За плечима військових сучасної української армії славні традиції предків, великі звитяги козацтва та наших батьків і дідів, які здобували перемогу над фашизмом. І сьогодні, всі ми віримо в те, що мужність та сила українських вояків здатні подолати будь-які перешкоди, а українська армія є національною гордістю, гарантом стабільності та безпеки України. Щиро зичу всім вам миру, незламного патріотизму, стійкості і витримки, нових звершень у благородній справі служіння Україні та її народові.
5 Грудня13:47 У рамках Всеукраїнського тижня права полтавські рятувальники вдосконалили знання з законодавства України
4 грудня, у рамках Всеукраїнського тижня права на базі 1-го Державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Полтавській області юрисконсультом загону Павлом Коротичем для особового складу Полтавського міськрайонного управління та підрозділів проведено лекційне заняття на тему: «Визначення внутрішньопереміщеної особи за законодавством України. Права та обов’язки внутрішньо переміщеної особи».
5 Грудня13:15 У Міжнародний день волонтера Служба порятунку вітає своїх помічників
5 грудня у світі відзначається Міжнародний день волонтера. Неможливо переоцінити той вклад, який роблять ці люди для суспільства. Самовіддано і не чекаючи винагороди. Волонтери та рятувальники Державної служби України з надзвичайних ситуацій вже не один рік працюють пліч-о-пліч і допомагають людям, які цього потребують. Разом зі Службою порятунку вони проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням по всій країні з профілактики різних видів небезпек. Ці добрі справи та готовність до подальшої співпраці у питаннях попередження надзвичайних ситуацій, а в окремих випадках й реагування на них, заслуговують глибокої поваги та слів вдячності від рятувальників та суспільства.
5 Грудня10:46 З початку року піротехніки ДСНС України вилучили та знищили понад 76 тисяч вибухонебезпечних предметів
Піротехнічні підрозділи ДСНС України щодня проводять роботи щодо обстеження території країни, виявлення, вилучення та знищення вибухонебезпечних предметів, як часів минулих війн, так і сучасних боєприпасів. Лише впродовж минулих трьох діб здійснено 59 виїздів, під час яких виявлено 230 боєприпасів, у тому числі 1 авіаційну бомбу.
5 Грудня08:49 Пам’ятка населенню щодо права на справедливий суд
12 лютого 2015 року парламент ухвалив ініційований Президентом ЗУ «Про забезпечення права на справедливий суд», який став першим, але незначним кроком на шляху судової реформи. Закон повністю врахував 27 рекомендацій органів Ради Європи у судовій сфері, ще 21 рекомендацію було враховано частково. Однак ключові рекомендації щодо обмеження політичного впливу Президента та Парламенту на судову систему, на жаль, було проігноровано (детальніше про ступінь врахування європейських рекомендацій можна прочитати у Довідці про втілення рекомендацій органів Ради Європи у Законі України «Про забезпечення права на справедливий суд».
4 Грудня15:19 Рятувальники Полтавщини посилили інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення з питань пожежної безпеки у житловому секторі
4 грудня фахівці Служби порятунку «101» провели профілактичні бесіди з мешканцями міст Полтава, Горішні Плавні, Оржицького, Шишацького та Великобагачанського районів. Під час спілкування з громадянами співробітники ДСНС нагадували правила пожежної безпеки у побуті та вручали тематичні листівки. Рятувальники зауважували, що основними причинами виникнення пожеж в житловому секторі є необережне поводження з вогнем, несправність та неправильна експлуатація приладів газопостачання та опалення, порушення правил пожежної безпеки при експлуатації електроприладів.

    Твіт